Baidarės – nuostabi pramoga! O kaip pasirinkti kur plaukti?

Baidarės – nuostabi pramoga! O kaip pasirinkti kur plaukti?

Vandens pramogos Lietuvoje vasaros metu yra aktyvios kaip niekada. Vis daugiau lietuvių išbando vandens malonumus, kurie leidžia pailsėti ne tik fiziškai, tačiau ir psichologiškai. Tiesa, ne visiems patinka ekstremalumai, o tarpinis variantas tarp kažko labai aktyvaus ir ramesnio yra baidarės, su kurios paslaugomis detaliau galite susipažinti čia: https://superbaidares.lt/ puslapyje.

Jeigu ieškote vietos, kur galima mėgautis baidarių pramogomis ir tuo pačiu vertinate – ko reikia, kad tos pramogos būtų saugios – šis straipsnis yra kaip tik Jums, kadangi aptarsime pačius svarbiausius niuansus, kuriuos turi žinoti kiekvienas aktyvių pramogų mylėtojas.

Baidares1. Pirmiausia, žinoma, turi būti vertinamas trasos sudėtingumas. O jos šiuo metu yra labai įvairios. Juk lietuviškos upės – tokios skirtingos. Nuo tokių, kurios skirtos ramiam plaukimui su šeima, iki labai aktyvių, kurios skirtos ne tik plaukimui, tačiau ir kliūčių įveikimui, baidarės nešimuisi per jas ir panašiai.

2. Rinkoje populiariausios dviejų vietų baidarės, tačiau galima rasti ir didesnes, kurias dažniausiai renkasi šeimos. Pavyzdžiui, kai norite, kad vaikai būtų saugūs – geriausia rinktis trivietes.

3. Žinoma, kinta ne tik upės, tačiau taip pat ir trasos ilgis. Kol patys aktyviausi renkasi labai ilgas trasas, kurios suteikia galimybę plauti nuo ryto iki vakaro arba net rinktis kelių dienų maršrutą su nakvyne, tuo tarpu kitiems puikiai užtenka kelias valandas besitęsiančių pramogų. Tai daug priklauso ir nuo plaukikų fizinio pasiruošimo.

4. Žinoma, būtinai reikia pasidomėkite ir kokios apsauginės priemonės yra siūlomos konkrečiame nuomos punkte. Žiūrėkite, kad būtų teikiamos ne tik vandens liemenės, tačiau ir papildomai apsauginė susirišimo virvė. Juk saugumas – svarbiausia.

5. Kiekviena lietuviška trasa, kuri yra siūlome oficialiai – įvertina pagal sudėtingumą bei riziką. Būtinai susižinokite pasirinktos trasos vertinimą.

6. Jeigu plaukiate su didele kompanija – tokiu atveju reikalingas nuomos punktas, kuriame yra didelis skaičius plaukimo įrangos. Kai kurie verslai tikrai smulkūs, tad paprasčiausiai gali nebūtų gebūs patenkinti šį Jūsų poreikį.

7. Judame toliau ir vertiname kitas paslaugas, kurios teikiamos su baidarėmis. Daugelis nori nakvynės gamtoje, bent jau kemperio arba namukų. Juk tai bus puikus viso savaitgalio praleidimas.

Jeigu dar niekada neteko plaukti baidare – būtinai turite išbandyti šią pramogą, kuri tikrai liks vienas gražiausių gyvenimo atsiminimų.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *