Kas yra dantų implantai? Atsako odontologas

Kas yra dantų implantai? Atsako odontologas

Jeigu praradote tikrus dantis, tai nereiškia, kad gyvenimas nuo šiol taps labai sudėtingas. Paprasčiausiai odontologijos sfera yra labai plačiai išvystyta, tad kiekvienas, kuris nori susigrąžinti gyvenimo kokybę, tokią galimybę turi.

Svarbiausia kuo daugiau dėmesio skirti inovatyvumui, kuris šiuo metu toli gražu ne toks brangus kaip daugelis galvoja. Štai bene pati geriausia dantų atkūrimo galimybės yra dantų implantai. Apie implantacijos galimybės pasakoja stomatologas Paulius.

Dantys – visam gyvenimui

Dantų implantai yra dantys, kurie tarnaus Jums visą gyvenimą. Pirmiausia implantacijos metu į dantų smegenėles yra sriegiamas dirbtinis kaulas, tai šiuo atveju yra aukštos kokybės darinys ant kurio bus tvirtinamas dantis.

Paulius akcentuoja, kad šiuo metu implantacijos srityje yra naudojamos tokios geros kokybės medžiagos, kurios garantuoja jums viso gyvenimo rezultatą. „Štai titanas, kuris yra naudojamas dantų implantavimo metu, taip pat yra naudojamas ir NASA mokslininkų. Ar tai nėra pats geriausias tvirtumo įrodymas“,- teigia Paulius.

Inovatyvios galimybės

Greta patvarumo taip pat reikia kuo daugiau dėmesio skirti inovatyvumui, kurio galimybės auga kasdien. „Šiuo metu odontologijos sfera yra taip plečiama, kad net mes patys nustembama, kiek daug galimybių galime pasiūlyti savo klientams. Kalbant apie implantavimą dažniausiai siūloma all on 4 arba all on 8 implantai, kurie leidžia atkurti dantis itin greitai, o tai daugeliui klientų labai svarbu“,- pasakoja specialistas.

Paprasta priežiūra

Ne ką mažiau svarbu ir tai, kad implantuoti dantys nėra reiklūs. Ir po daugelio metų jie ne tik puikiai tarnauja, tačiau ir išlaiko savo estetiką. Bene dėl to implantai yra vertinami kur kas labiau nei protezai. Pastarieji neatrodo taip natūraliai, tad matosi, kad dantys nėra tikri. Dantų implantacijos galimybės dažniausiai pranoksta net ir išrankiausių poreikius. Tiek estetikos, tiek funkcionalumo prasme.

Kokybiškas kramtymas

Dirbtiniai dantys gali tarnauti taip pat puikiai kaip ir tikri. „Su implantais galite valgyti ir tikrai labai kietą maistą. Ne veltui implantai ir yra vadinami tikrais dantimis“,- pasakoja Paulius.

Svarbiausia yra kuo daugiau domėtis galimybėmis. Būtent žinios gali padėti Jums rasti tai, ko reikia. O viskas prasideda nuo geros klinikos, kurioje ne tik bus atliekama procedūra, tačiau ir suteikiama pati svarbiausia informacija apie pačią procedūra bei atsakoma į klausimus, kurie padės išsiaiškinti kas ir kaip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *