Dantų protezavimas – ne tik senyvo amžiaus asmenims

Dantų protezavimas – ne tik senyvo amžiaus asmenims

Kalbant apie dantų atkūrimo metodus – dažniausiai minimas implantavimas, kadangi tai paprasčiausiai yra inovatyvesnis metodas. O kuo naujesnis – tuo sulaukia daugiau dėmesio. Visgi, klasika vis dar laikomas dantų protezavimas yra pigesnis, tad lygiai taip pat labai vertas dėmesio, kadangi gali padėti Jums šypsotis vėl labai sveikai ir plačiai.

Mitas, kad toks dantų atkūrimo metodas yra tinkamas tik senyvo amžiaus asmenims. Šiuo metu dantų protezavimo galimybės yra labai plačios, tad detaliau su jomis susipažinus pavyks pamatyti ir esminius privalumus.

Itin natūraliai atrodantys dantys

Dantų protezai yra puikus pasirinkimas pirmiausia dėl to, kad jie padeda atkurti tikrai natūraliai atrodančius dantis. Jeigu niekam nesakysite, kad Jūsų burnos ertmėje dantys yra dirbtiniai – niekas nežinos, kad jie yra tokie. Žinoma, kad priklausimai nuo kainos, dantų protezai gali būti daugiau arba mažiau natūralūs. Tačiau norint džiaugtis visapusiškumu – jau geriau sumokėti daugiau, tačiau būti ramiu, kad kartą sutvarkyti dantys ne tik jums ilgai tarnaus, tačiau taip pat ir džiugins estetika, kuri daugeliui žmonių yra lygiai tokia pat svarbi.

Džiugina gera kaina

Greta natūralumo ir tuo pačiu funkcionalumo taip pat verta nepamiršti, kad gera kaina yra dar vienas svarbus aspektas, kuris dažniausiai ir skatina rinktis būtent protezavimą, o ne implantavimą. Apskritai kainas rasite internete, tačiau dažniausiai jos yra patikslinamos pirmos konsultacijos metu. Juk kiekvienos paciento situacija yra unikali ir dažniausiai pagal ją kinta įkainiai. Taip pat atminkite, kad daugelis klinikų suteikia galimybę išsimokėti už paslaugas dalimis, tad sekite pasiūlymus, sudarykite sutartis.

Nereikia ypatingos priežiūros

Dirbtiniai dantys taip pat vertinami ir dėl to, kad jiems nereikia jokios ypatingos priežiūros. Dantų protezai turi būti prižiūrimi taip pat kaip ir tikri dantys. Reikia atminti, kad valyti svarbu ne tik juos, tačiau taip pat ir visą burnos ertmę. Tokiu atveju Jūsų šypsena visada bus sveika ir graži, tokia, kuri leis ir po daugelio metų džiaugtis patraukliai atrodančiais implantais.

Kad ir kuris dantų atkūrimo metodas Jums atrodo labiausiai priimtinas, faktas tai, kad būtina susigrąžinti dantis. Ne tik dėl gražios šypsenos, tačiau pirmiausia – dėl sveikatos, kuri žmogui visada turi būti prioritetas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *