Ekspertai dalinasi: populiariausi paplūdimiai Egipte

Ekspertai dalinasi: populiariausi paplūdimiai Egipte

Kone kiekvienas neįsivaizduojame atostogų Egipte be saulėto poilsio paplūdimiuose. Lepinanti saulė, žydras ir skaidrus vanduo bei nuostabus vaizdas garantuoja atpalaiduojantį poilsį. Šiame straipsnyje pasidalinsime ekspertų žiniomis ir aptarsime vienus iš populiariausių Egipto paplūdimių, kuriuos verta aplankyti.

Mahmya sala

EgiptasPoilsis Egipte bus įsimintas, jeigu apsilankysite Mahmya saloje, esančioje Hurgados regione. Šią salą galima pasiekti laivu nuo Hurgados per 45 minutes. Aplink šią salą galima nardyti ir išvysti bene gražiausius koralinius rifus skaidriame ir žydrame vandenyje. Taip pat galima plaukioti skaidria valtimi ir viską stebėti iš viršaus.

Soma Bay įlanka

Tai puiki vieta, taip pat įsikūrusi šalia Hurgados kurorto. Šioje įlankoje vyrauja gana stiprūs vėjai, todėl tai puikus pasirinkimas vandens sporto mėgėjams. Čia taip pat galima išvysti ryškių koralinių rifų, todėl galima išmėginti tiek paviršinį, tiek giluminį nardymus.

Agiba paplūdimys

Tai nedidelė įlanką, kurią pasiekti galima tik taku, vedančiu žemyn nuo uolos viršūnės. Skaidrus, turkio spalvos vanduo traukia turistų dėmesį. Kadangi šis paplūdimyje siaučia bangos, ši vieta nėra idealus pasirinkimas šeimoms su vaikais. Jeigu keliaujate su vaikais, visai netoli Agiba paplūdimio yra kitas paplūdimys su smulkiu smėliu, puikiai tinkančiu žaidimams.

Sharm El Luli paplūdimys

Šio paplūdimio smėlis yra itin švelnus ir smulkus, o jo spalvos pasakiškai susilieja su žydra vandens spalva. Ši pasakiška vieta nutolusi nuo Marsa Alamo kurorto apie 60 km. Kaip ir bene visuose paplūdimiuose, taip ir šiame galima nardyti ir pasigrožėti povandeniniu Raudonosios jūros gyvenimu. Važiuodami čia būtinai pasirūpinkite gėrimu ir maistu, nes šis paplūdimys nėra turistinė vieta.

Sahl Hasheesh paplūdimys

Tai vienas iš geriausiai žinomų nardymo vietų Raudonojoje jūroje. Čia galima išvysti gyvybingus koralinius rifus, o apsistoti galima viename iš pakrantėje išsidėsčiusių viešbučių. Be to, Sahl Hasheesh paplūdimys yra patraukli vieta ir vandens sporto entuziastams.

Taigi, tai vienos iš populiariausių vietų, kuriose galima tiek ramiai pasimėgauti saulės voniomis, tiek aktyviai praleisti laiką. Žinoma, įspūdingų paplūdimių yra kur kas daugiau. Rinkdamiesi paplūdimį, atsižvelkite į kurortą, kuriame apsistojote. Užsisakius taksi vairuotoją ar privatų gidą, galėsite pasiekti labiausiai patikusias vietas Egipte.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *