Buitiniai spausdinimo poreikiai

Buitiniai spausdinimo poreikiai

Namuose turint spausdintuvą kartais spausdintuvų kasetės nereikia pildyti ištisus kelis metus, o kartais tų papildymų reikia ir labai dažnai. Tai priklauso nuo to, kiek žmonių ir kokiams poreikiams namuose naudoja printerį. Štai vienos šeimos pavyzdys, kuri spausdintuvo kasetę pildo du kartus per metus. Ir taip jie sutaupo nemažai pinigų, kadangi netenka kasetės pirkti vis naujos, kas būtų daug brangiau.

Vaikai spausdina referatus mokyklai

Spausdintuvo priežiūraDu mokyklinio amžiaus vaikai spausdina referatus mokyklai. Nors vertėtų pasiginčyti, kodėl reikia tam skirti išlaidas, naudoti popierių ir rašalą, visgi kol kas mokyklos politika yra tokia, kad vaikai tam tikrus darbelius turi atnešti atspausdinę kompiuteriu. Leidžiama juos pateikti ir parašius ranka, bet šiuolaikiniai visi vaikai kur kas greičiau rašo tekstus kompiuteriu, o ne rašo juos ranka, kas užtruktų žymiai ilgiau. Taigi, vaikams nuolatos tenka kažkokius darbelius spausdinti ir nešti į mokyklą įvairioms pamokoms, namų darbams.

Magistrą studijuojanti mama spausdina mokslams

Taip pat spausdinti tenka ir suaugusiems. Neakivaizdžiai magistro studijas kremtanti mama sako, kad jai tenka spausdinti itin ilgus rašto darbus: nuo 10 iki 40 lapų, o baigiamasis turėtų būti dar ilgesnis. Tad gausiai kainuoja ir popierius, ir rašalas. „Manau, kad aš atspausdinu dvigubai daugiau negu mano abu vaikai sudėjus. Be to, paprastai turiu griežtus terminus ir per mažai laiko viską suspėti laiku, tad kartais spausdinu jau tiesiog paryčiais viską. Dėl to labai svarbu turėti visuomet gerai veikiantį spausdintuvą namuose, kaip ir tinkamai papildytas kasetes. Džiaugiuosi, kad šiuo metu tą turiu.

Mokytojas tėtis spausdina darbui

Dar vienas žmogus namuose – spausdina darbams įvarias užduotis ir dokumentus. Tėtis privačiai dirba mokytoju, todėl niekas jam tų išlaidų nedengia. Matematikos uždavinius tiesiog pats spausdina internetu. Be to, jis spausdina ir visokius dokumentus, užsakymus, sutartis, kuriuos rašosi su klientais (vaikų tėvais), sąskaitas faktūras apmokėjimui ir pan. Spausdintuvas būtinas.

Spausdina bilietus

Visa šeima pasukusi galvą dar sako, kad kartais spausdina bilietus į renginius arba kelionės bilietus. Tą tenka daryti, nors teoriškai įmanoma būtų praeiti ir su skaitmeniniu bilietu telefone. Visgi telefonai kartais genda, išsikrauna, dingsta internetas, skyla ekranai ar dar kas atsitinka. Tad svarbesniems dalykams geriau turėti seną gerą popierinį bilietą ir nebijoti, kad kas nors nutiks ir vėl su ta technika.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *