Iš ko nuomotis automobilį?

Iš ko nuomotis automobilį?

Automobilių nuomos paslaugos klesti daugelyje šalių. Lietuvoje taip pat daugelis pastebi, kad padaugėjo tokių paslaugų teikėjų, todėl, kai tampa reikalinga automobilių nuoma Kaune ar kitame mieste, galima be didelių pastangų surasti tinkamą pasiūlymą. Ką reikia žinoti tiems, kurie ieško automobilio tinkamo nuomai?

Nuomos paslaugosNuomotis automobilius siūlo tiek fiziniai, tiek ir juridiniai asmenys. Kiekvienas, kuris ieško tinkamo nuomos pasiūlymo gali rasti didelį pasiūlymų skaičių. Taip pat svarbu žinoti apie nuomotojus, kurie išnuomoja automobilius be sutarčių. Jie ne tik, kad nemoka mokesčių už tokių paslaugų teikimą, bet ir neturi atsakomybių, kurios svarbios vairuojant nuomotą automobilį. Pavyzdžiui, jie papildomai neapdraudžia automobilio ir nutikus eismo įvykiams pats nuomininkas taps kaltu bei turės padengti visas išlaidas, nors jeigu būtų pasirūpinta KASKO draudimu, tai automobilį išsinuomojęs žmogus neturėtų jokių išlaidų. Taip pat gali būti, kad automobilio technine būkle nėra rūpinamasi tinkamai ir sugedus automobiliui kelyje ne tik, kad negalėsite tęsti kelionės, nes nebus suteikiamas pakaitinis automobilis, bet ir turėsite padengti remonto išlaidas. Tokių netikėtų išlaidų nebūtų, jei būtų pasirašyta nuomos sutartis ir automobiliais, kuriuos nuomoja, nuomotojas rūpintųsi tinkamai. Dėl to rekomenduojama ieškoti nuomos pasiūlymų tik iš tų nuomotojų, kurie nuomos veiklą vykdo legaliai.

Ne mažiau svarbu surasti tinkamą pasiūlymą. Šiuo metu daugelis nuomotojų teikia paslaugas įvairiose šalies vietovėse. Žinoma populiariausia yra automobilių nuoma Kaune ir Vilniuje, tačiau galima rasti ir tinkamų nuomos pasiūlymų kituose miestuose bei miesteliuose. Tereikia paieškoti. Renkantis, kuris pasiūlymas geriausias, reikia peržiūrėti įvairių nuomotojų pasiūlymus ir sužinoti apie sąlygas. Žinoma ir kaina ne paskutinėje vietoje daugeliui žmonių, todėl reikia žinoti, kad svarbu suderinti tam tikrus kriterijus, kurie bus svarbūs paieškai.

Renkantis tinkamą pasiūlymą bus svarbi ne tik kaina, bet ir tai, kokį automobilį galite išsinuomoti už tą sumą bei sąlygos. Kartais galima surasti gerą kainą, tačiau pasirodys, kad sąlygos ne tokios geros, kai tuo tarpu kitur sumokėjus brangiau išsinuomosite labai geromis sąlygomis. Dėl to reikia labai atidžiai vertinti kiekvieną surastą pasiūlymą ir pasirinkti labiausiai tinkamus. Tuomet beliks juos palyginti ir išsirinkti geriausią. Taip pat svarbu sudarant sutartį atidžiai skaityti įsipareigojimus, kurie yra ten nurodyti. Be to, reikia žinoti ir apie tai, kad atvykus pasiimti automobilio, reikia jį gerai apžiūrėti ir radus defektų viską įtraukti į sutartį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *