Kaip konkuruoja geri meistrai?

Kaip konkuruoja geri meistrai?

Ieškodami meistrų, kurie galėtų sutaisyti buitinę techniką, o galbūt atlikti santechnikos ar kitą remontą, susidursime su įvairiais pasirinkimais. Galėsime rasti meistrus tokiose įmonėse kaip Salvata, galėsite kviestis nepriklausomus meistrukus iš interneto specialių platformų. Tačiau visais atvejais, patys meistrai turės įrodyti, kad jie tikrai geri ir atitinka esamus klientų lūkesčius. Ir kaip visgi konkuruoja tie tikrai geri meistrai? Štai keletas metodų.

Paklausą sukuria puikiai atliekamas darbas

SalvataSantechinkos meistras sako, kad jis tiesiog stengiasi labai kokybiškai atlikti savo darbą. „Aš visada stengiuosi daryti tai, kas yra mano darbas, labai gerai. Ir manau, kad tai ir yra svarbiausia priežastis, kodėl aš turiu to darbo ir visada turėsiu. Žmonės vėliau mane rekomenduoja ir tai man leidžia kur kas labiau plėstis. Todėl tikrai noriu stengtis, kad viskas būtų gerai ir tiesiog kuo geriau. Aš padarau viską kokybiškai, informuoju žmones pilnai, kad jie žinotų ir suprastų, kas ir dėl ko padaryta, ir ką daryti toliau, kad veiktų tikrai gerai. Manau, kad man paklausą ir sukuria tas mano stengimasis padaryti 100 proc. kokybę“, – sako meistras, dirbantis Vilniuje.

Investuoja į kokybišką interneto svetainę

Namuose apdailas darantis meistras sako, kad svarbu ne tik, kaip tu dirbti, bet ir kaip tu save pristatai. „Aš pastebėjau, kad daug meistrų nemoka rašyti be klaidų, jie įsideda paprasčiausius skelbimus internete, ir tie skelbimai atrodo visada kažkaip prastai. Todėl aš susikūriau sau labai gerą, moderniai atrodančią interneto kokybę, ir man tai labai patinka. Taigi, investuoti į kokybišką interneto svetainę yra tikrai svarbu, ir tą reikia būtinai daryti, ir aš tą stengiuosi daryti“, – sako meistras. Jis taip pat teigiantis ir perkantis kokybiškas SEO paslaugas, kurios meistro pasiekimus ir svetainę iškelia į viršų.

Dirba meistrų įmonėje ir laukia užsakymų

Kitas meistras sako, kad pats jis nenori nei rūpintis užsakymais, nei popierių valdymu: „Šioje vietoje aš tiesiog duodu iš manęs uždirbti kitiems. Nes aš visai to nenoriu, kad man reikėtų taip stengtis ir daryti tai, ko aš visai nenoriu ir nemoku. Tegul tie, kas moka, tvarko visus tuos popierius, viską ten paruošia ir suruošia, o aš jau kaip nors tiesiog atliksiu meistro darbus ir manau, kad čia bus labai gerai viskas tuo klausimu“, – sako meistras. Dar jis priduria, kad visada stengiasi su klientais labai gražiai bendrauti, užtikrinti kultūringumą.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *