Kas sausina namų orą?

Kas sausina namų orą?

DrėkintuvaiDrėgnas oras namuose yra kur kas svarbesnis dalykas nei kada nors teko pagalvoti. Paprasčiausiai jis gali sukelti gana daug ir labai rimtų sveikatos problemų, galiausiai, nuo jo kenčia net ir daiktai bei augalai. Tokiu atveju geriausia įsigyti patalpų drėkintuvus, kuriuos galite rasti čia: https://orodrekintuvas.lt.

Žinoma, greta geros kokybės drėkinimo sistemų taip pat verta surasti priežastis, kurios lemia sausą namų orą. Galbūt įmanoma jas pašalinti? Esame tikri, kad radus bent jau kelias – gyvenimo kokybė bus kur kas geresnė.

Namų orą labiausiai sausina kaitros šaltiniai. Žinoma, daugiausia jų žiemos metu. Tačiau tai nereiškia, kad drėkinimo sistemos gali būti naudojamos tik žiemą. Jos puikiai tarnauja visus metus ir tuo pačiu jomis anuotis siūlome ir vasarą, kadangi net ir tada, kai kaitros šaltiniai nėra įjungti – patalpose oras gali būti per sausas. O pečius, židinys bei kitos šilumos išgavimo priemonės dažniausiai iššaukia sausą orą, kuris galiausiai prisideda prie galvos skausmo ir tuo pačiu kitų blogų pojūčių. Norint jų išvengti reikalingas geras oro drėkintuvas.

Lygiai taip pat dažniausiai patalpose yra labai sausas oras ir tokiu atveju, kai namuose yra įdiegtos blogos kokybės vėdinimo sistemos. Šiuo metu naujos statybos būstuose dažniausiai ventiliavimo angų yra ne viena ir jos tikrai geros. Tačiau senuose namuose jų poreikis yra ana didelis, kadangi jos buvo diegiamos prastos kokybės arba ne tokios našios, kad gebėtų aptarnauti tam tikros kvadratūros būstus.

Taip pat namuose gali būti ir bus daugiau drėgmės tokiu atveju, kai bus ir didesnis augalų kiekis. Jie ne tik valo orą, tačiau taip pat ir pasirūpina, kad namuose bus tiek drėgmės, kiek reikia. Žinoma, tik tokiu atveju, kai bus auginami augalai, kurie skirti patalpų valymui ir tokie, kurie geba sulaikyti drėgmę.

Sausas namų oras kelia tikrai labai daug diskomforto. Svarbiausia, kad jo išvengti yra labai paprasta. O kartu su drėkinimo sistemomis oras namuose taps ir kur kas gaivesnis bei malonesnis. Tai yra puiku, tiesa? Tikrai taip, tad pasinaudokite tokiomis galimybėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *