Kaukės plaukams: ką daryti, kai reikia greito būdo atgaivinti plaukus?

Kaukės plaukams: ką daryti, kai reikia greito būdo atgaivinti plaukus?

Nors plaukams skirtų priemonių šiais laikais išties yra gausu, greičiausiai daug kas gali sutikti, jog kaukės plaukams yra vienas geriausių būdų atstatyti plaukų drėgmės balansą bei atgauti žvilgesį. Žinoma, tai labai priklauso ir nuo kaukės kokybės ir nuo to ar pasirinktas tinkamas produktas saviems plaukams. Juk kiekvieno plaukai skirtingi, yra kitokio tipo. Geros kaukės tikrai efektyviai padeda spręsti išsausėjimo problemas, kurios ypač svarbios žiemos ir vasaros metu. Puikių kaukių, padedančių atstatyti plaukus galima rasti – https://kosmetikosparduotuve.lt/. Deja, kartais reikia greitai plaukus atgaivinti, o į parduotuvę laiko nubėgti nėra kada. Kartais pasitaiko įvairiausių situacijų, tuomet plaukams suteikti reikiamą pagalbą galima tiesiog namuose. Svarbiausia atsirinkti kokie ingredientai gali būti naudingi.

Kaukės plaukamsNamuose pasigaminti kaukę tikrai nesunku. Žinoma, vieniems natūralios kaukės, pagamintos namuose gali būti labai efektyvios, kitiems nebūtinai, tačiau išbandyti visuomet verta. Neišbandžius tokio būdo sunku pasakyti ar jis jums tinkamas, kadangi skirtingo tipo plaukai reiškia ir skirtingas teigiamai veikiančias priemones. Svarbu žinoti, jog naudojant natūralius produktus, žalos tikrai nepasidarysite, tad bijoti naudoti produktų namuose nereikia. Kaukės plaukams gali būti labai įvairios, o skirtingi produktai teiks skirtingą efektą. Keletas receptų padės atstatyti plaukų drėgmę ir suteiks švelnumo jūsų plaukams.

Medaus ir kiaušinio kaukė daugeliui gali būti žinoma, tačiau tai labai puikūs ingredientai, kurie tiek žiema, tiek vasara pradžiugins maitinimu ir drėkinimu. Kiaušinio trynį sumaišykite su šaukšteliu medaus ir šaukšteliu alyvuogių, kokosų, varnalėšų ar kitu aliejumi. Sumaišykite iki vientisos masės ir padengus šia kauke plaukus, laikykite ją apie valandą. Žinoma, jei plaukai ilgi, vešlūs, gali prireikti kaukės daugiau, tad spręsti reikėtų pagal situaciją.

Norint plaukus ne tik sudrėkinti, pamaitinti, bet ir kovoti su plaukų slinkimų, tiks kaukės plaukams, kurių sudėtyje bus svogūno sulčių. Galima plaukų šaknis trinti tik pačiu svogūnu, jo tarkiais, tačiau kartais tai palieka nemalonų kvapą, kurio būna sunku atsikratyti kurį laiką. Kaukė su svogūno sultimis tiek daug kvapo nepaliks. Taigi, sumaišykite alyvuogių aliejų su svogūno sultimis panašia proporcija pagal esamą plaukų kiekį, ilgį ir pridėkite šaukštelį medaus. Kaukę įtrinkite į plaukų šaknis ir palaikykite bent pusvalandį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *