Keliaujant žiemą lagamino reikės erdvesnio

Keliaujant žiemą lagamino reikės erdvesnio

StriukėsĮ oro uostą sausio mėnesį nevažiuojate be pūkinės striukės, nors keliaujate į šiltus kraštus. Spaudžia speigas ir visai nesinori keliauti apsirengus iškart savo vasariniais drabužiais. Tad nors galvojame, kad važiuojant į šiltus kraštus šiltų drabužių reikia mažiau, tai visgi gali būti tik mitas, ir jų tikrai gali prireikti labai šiltų ir visai nemažai. O lagaminas bus tikrai storas.

Vasariniai drabužiai

Kraunantis atostogų lagaminą vasariškomis kryptimis, bus reikalingi ne vieni moteriški ir vyriški marškinėliai, nes esant aukštai temperatūrai prakaituosite ir norėsite persirengti švariais rūbais. Taigi, vasariniai drabužiai gali būti tai, kas sudarys didelę lagamino dalį. Aišku, žiemos metu mūsų Pusiaujo pusėje vis tiek bus šalčiau nei rugpjūtį. Prireiks ir šortų, ir sijonų. Visgi reikės ir švelnų lengvo švarkelių, lietpalčio ar kažko kito, kas tiesiog būtų švelnus ir patogus švarkelis užsimesti. Vasariniai drabužiai tikrai yra reikalingi, negalvokite, kad nusirengsite pūkinę striukę, nusiimsite vilnonį megztinį ir būsite tiks su „golfu“, nes vis tiek jausitės ne kaip. Tegul atostogos leidžia pajusti tą šilumą ir džiaugsmą deramai apsirengus. Galų gale, 5 marškinėliai ir 3 suknelės užima tiek pat vietos kiek vienas vidutinis megztinis, tad neteks ir labai persistengti spaudžiant vietą lagamine.

Žieminiai drabužiai

Aišku, žiema yra žiema, ir šie rūbai vis tiek jus lydės. Gal skrendant į priekį jūs galėsite viską tiesiog dėvėti, tačiau vėliau tai turėsite tampytis su savimi, kad grįžę iš kelionės skubiai galėtumėte pakeisti vasarinius marškinėlius į šiltas striukes. Ir dėl šios priežasties jums visgi reikės didesnio bagažo. Nebent visą laiką labai sėsliai būsite tik viename viešbutyje. Tačiau jeigu planuojate bent šiek tiek pasijudinti po šalį, tuomet reikės ir kitokios tipo bagažo, rankinio bagažo kuprinės nepakaks, nes vien jūsų pūkinė striukė ir žieminiai auliniai batai užima daugiau vietos nei automobilio bagažinė.

Kur visgi sutaupysite vietos

Aišku, reikia kombinuoti tam tikrus dalykus, taip sakant, ieškoti kompromisų. Jeigu to nedarysite, patys turėsite kentėti pasekmes. Todėl reikia galvoti, kuriuos žieminius rūbus rengtis iš pradžių. Gal visgi galima pradėti nuo ne tokios šiltos striukės? Nuo vidutinio šiltumo mažesnės žieminės striukės. Arba, mautis ne didžiausius slidininko batus, o šiek tiek jaukesnius, mažesnius, paprastesnius batus. Žiemą keliauti vis tiek apsimoka į šiltus kraštus, nes kelionės rūbai bus mažesni. O jei keliausite į šiaurę – prireiks paties didžiausio bagažo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *