Kelionė į Izraelį – kryptis išsiilgusiems egzotikos

Kelionė į Izraelį – kryptis išsiilgusiems egzotikos

Izraelis – tai šalis, kuri pakeri kiekvieną čia atvykusį. Kelione i Izraeli gali būti planuojama visais metų laikais, o čia nuvykus tikrai bus ką pamatyti. Dažniausiai ši kelionės kryptis pasirenkama žiemą, kada pasiilgstama šilumos, tačiau tikrai nebūtina tuo apsiriboti – juk užsienio šalių lankymas džiugina visais metų laikais.

Jeruzalė – vienas lankomiausių miestų

IzraelisVykstantys į Izraelį į kelionės maršrutą dažniausiai įtraukia Jeruzalę. Teigiama, kad viešint Izraelyje būtų tikra nuodėmė neaplankyti šio miesto, todėl pasvarstykite apie tokį pasirinkimą. Visai nesvarbu, kokioje Izraelio dalyje nuspręsite apsistoti, tikrai rasite pasiūlymų nuvykti į Jeruzalę, arba šią išvyką galėsite planuoti savarankiškai (kelionės autobusu Izraelyje nėra labai brangios).

Išsimaudykite Negyvojoje jūroje

Negyvoji jūra – turistus masinantis objektas, tad tuomet, kada planuojama kelione i Izraeli, tikrai verta pasvarstyti ir apie galimybę išsimaudyti šioje jūroje, kuri iš tiesų yra druskingas ežeras. Pavyzdžiui, jei apsistosite Eilate, autobusu nuvykti prie Negyvosios jūros galėsite vos per kelias valandas. Palanku tai, kad Izraelyje autobusai yra tikrai patogūs, juose veikia kondicionierius, todėl jokių nepatogumų tikrai neteks patirti.

O kaipgi maistas?

Vykstant į svečias šalis neretai teiraujamasi, kokių patiekalų vertėtų paragauti, ir ar čia virtuvė nėra pernelyg skurdi. Viešėdami Izraelyje galėsite paragauti įvairių pagal specialias tradicijas ruošiamų košerinių patiekalų, ir kiekvienas keliautojas tikrai atras tokių pasirinkimų, kurie jam bus patys tinkamiausi. Nors restoranuose nėra labai pigu, tačiau čia maisto kokybė yra tikrai puiki.

Kelione i Izraeli gali būti planuojama savarankiškai, arba galima rinktis kelionių agentūrų pasiūlymus. Ir vienas, ir kitas pasirinkimas gali būti tikrai palankus: kelionės maršrutą galėsite susidaryti savarankiškai, arba turėsite galimybę rinktis kelionių organizatorių pasiūlymus. Ir vienu, ir kitu atveju ši kelionė jūsų tikrai nenuvils, ir namo grįšite kupini įsimintinų įspūdžių. Tiesa, nenustebkite, jei oro uoste jums teks atsakyti į begalę įvairių klausimų – Izraelyje tai yra visiškai įprasta praktika. Taip pat jūsų gali paprašyti parodyti atgalinio skrydžio bilietus bei pateikti informaciją, kuriame viešbutyje apsistosite, tad būkite tm pasirengę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *