Mitai ir faktai apie automobilių antikorozinį padengimą

Mitai ir faktai apie automobilių antikorozinį padengimą

Tinkama transporto priemonės priežiūra prasideda nuo procedūrų, kuriomis turi pasirūpinti mašinos savininkas. Šiuo metu tų procedūrų pasiūla tikrai labai plati ir ne visiems visos reikalingos. Geriausia yra tartis su savo serviso darbuotojų, kuris atsakingas už jūsų transporto priemonę ir tai, esame tikri, leis visada džiaugtis funkcionalia mašina.

Viena iš galimybių yra antikorozinis padengimas. Kadangi šiuo metu antikorozinis padengimas kaina prasme vis labiau džiugina – daugelis žmonių ieško informacijos, kuri padeda suprasti, ar tai Jums reikalinga paslauga.

Kad pavyktų išvengti dezinformacijos – nurodysime dažniausiai pasitaikančius mitus apie paslaugą.

1. Mitas – paslauga labai brangi.

Antikorozinis padengimas kainaKaip jau minėjome – šio tipo paslauga yra gana pigi. O įvertinus tai, kad tinkamai ir laiku atlikta procedūra gali prailginti Jūsų transporto priemonės funkcionalumą – kaina tampa dar mažesnė.

2. Mitas – Lietuvoje tai retai užsakoma paslauga.

Lietuvoje tai labai dažnai užsakoma ir tuo pačiu labai reikalinga paslauga. Kodėl? Dėl lietuviško oro, kuris tikrai naudingas mašinoms. Žiemos metu jos taip pat pasidengia ir druska, kuri gadina transporto priemones, tad jų padengimas specialia danga – būtinas.

3. Mitas – sunku rasti specialistus.

Kadangi paslauga yra reikalinga ir mėgstama – rasite nemažai specialistų, kurie teikia šio tipo paslaugas. Tiesa, galbūt kiek sunkiau rasti tikrai gerus specialistus, kurių darbus atneštų tik teigiamus rezultatus. Juolab, tik ilgalaikius.

4. Mitas – danga sugadina mašinos estetiką.

Tikrai ne. Šio tipo danga yra visiškai nematoma, tačiau ji padeda panaikinti bet kokius dirgiklius, kurie gadina mašiną. Taigi, ji atrodys taip pat puikiai, tačiau nauda bus akivaizdi. Baimę, kad mašina gali pakisti – geriausiai gali išsklaidyti patyrę profesionalai.

5. Mitas – kiekvienas gali procedūrą atlikti namuose.

Šiuo metu prekybos vietose yra priemonių, kurios gali padėti sumažinti korozijos padarinius, tačiau jos dažniausiai ne tokios efektyvios kaip kad specialistus. Jie naudoja ne tik specialias medžiagas, tačiau taip pat ir specialias įrangas, kurios tolygiai padengia paviršių ir taip garantuoja jo funkcionalumą.

Kuo geresnė komanda – tuo geresni rezultatai. Tik svarbiausia – reguliarumas. Kadangi kuo daugiau dėmesio mašinai – tuo ji Jums našiau ir ilgiau tarnaus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *