Didžiausi mitai apie riebalų nusiurbimą

Didžiausi mitai apie riebalų nusiurbimą

Pilvo riebalų šalinimasApie plastines operacijas galima išgirsti labai daug nuomonių. Vieni tikrai džiaugiasi, jog galima atsikratyti kompleksų, labiau džiaugtis išvaizda ir nugyventi gyvenimą laimingai, mėgaujantis atvaizdu veidrodyje. Kiti sugeba labiau nekreipti dėmesio į stereotipus ir yra įsitikinę, jog viskas, kas natūralu yra gražu ir kiekvienas kūnas turi atrodyti taip, kaip jam duota. Dėl nusiteikimo prieš operacijas tikrai atsiranda įvairiausių pasisakymų, kurie sklinda iš lūpų į lūpas ir galiausiai tampa puikiai žinomi mitai, dėl kurių net ir labai norintys, nedrįsta operacijos pasidaryti arba galvoja, jog tai tik apgaulė, į balą sukišti pinigai. Kaip yra iš tiesų, galima sužinoti tik konsultuojantis su chirurgais, domintis medicina bei jos galimybėmis. Nereikėtų aklai tikėti tuo, ką sako kaimynai. Ypač daug mitų paskatina ir pilvo riebalų šalinimas ar jų nusiurbimas kitose vietose. Vieni sako, jo riebalai greitai atauga, nes operacija neveiksminga, kiti teigia, kad operacijos nereikia, jei valgoma taisyklingai. Deja, tikrai ne viskas, kas sakoma, yra tiesa.

Vienas didžiausių mitų yra tai, jog riebalų sankaupos ant šlaunų, pilvo yra tik dėl to, jog valgoma neteisingai. Deja, kartais tiesiog genetika nulemia, jog šiose srityse turima ne itin daug, tačiau puikiai matomas sankaupas, kurios sunkiai įveikiamos net ir labai aktyvaus sporto pagalba. Žinoma, didžiulis kiekis riebalų šiose srityse yra sukaupti kūno riebalai dėl per didelio kalorijų suvartojimo, tačiau tie atvejai, kai niekaip nepavyksta atsikratyti šių probleminių sričių nei su griežtesne mityba, nei su sportu, yra įveikiami tik plastinės chirurgijos. Pilvo riebalų šalinimas gali būti labai efektyvus sprendimas, jei norisi jo lygaus ir dailiai atrodančio. Dėl plastinės operacijos visuomet verta kreiptis į https://www.plastikoschirurgas.lt/.

Taip pat dar vienas mitas, kuris netgi labai svarbus ir turi būti pabrėžiamas – riebalų nusiurbimas skirtas tik tiems, kurie turi didelį antsvorį. Tai yra visiškas mitas, kuris netgi labai neteisingas. Deja, bet nutukusiems ar didelį antsvorį turintiems žmonėms, tokio tipo operacija nėra atliekama. Kūno masės indeksas turi būti arba normalus, arba rodantis šiek tiek antsvorio. Tik tokiu atveju operacija atliekama, nes pagrindinis dalykas ką reikia atsiminti – riebalų nusiurbimas yra labiau kontūrą dailinanti operacija, o ne antsvorį mažinanti. Taigi, jei norite tik padailinti savo linijas, tuomet toks pilvo riebalų šalinimas bus puikus pasirinkimas, tačiau norint kardinalių pokyčių, rekomenduojama susireguliuoti mitybą ir pradėti sportuoti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *