Vandens turizmas: vietos Lietuvoje, kurios atims Jums žadą

Vandens turizmas: vietos Lietuvoje, kurios atims Jums žadą

Nuostabioji Lietuva labiausiai giriama ir vertinama dėl gamtos, kuri, esame tikri, kad patinka ir Jums. Nors daugiausia Lietuvoje žemės užima gražūs, žali miškai, tačiau vis labiau plinta ir vandens turizmas, kuris patinka ne tik aktyvų, tačiau ir pasyvesnį laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.

Kokios vietos greta vandens telkinių vertos Jūsų dėmesio labiausiai – pateiksime sąrašą apačioje. Žinoma, tai tik keli pasiūlymai iš šimtų, tūkstančių, kuriuos mums gali pasiūlyti gimtinė.

Vandens turizmas1. Alaušo ežeras ir salos yra puiki viena ne tik smagiam pasiplaukiojimui, tačiau taip pat ir vandens turizmui. Čia rasite ne vieną nuomos punktą, tad tereikia pasirinkti vandens transportą, kuris Jums labiausiai tinka ir tuo pačiu išbandyti jo teikiamus malonumus.

2. Zarasų vandens telkiniai taip pat yra verti Jūsų dėmesio. Šiuo metu su ežero grožiu galima susipažinti nuo apžvalgos bokšto, kuris atveria nuostabaus grožio panoramą. Tai puiki vieta ne tik vasaros metu, tačiau ir žiemą, tad atvykite visada, kai tik norite susipažinti su Zarasų grožiu.

3. Kadagių slėnis Kauno rajone labiausiai sutraukia turistus ne tik dėl šio augalo, tačiau dėl marių, kurias galima pamatyti einant pažintiniu taku, kuris sukurtas lietelio pagalba. Atrodo unikaliai ir tuo pačiu vertas dėmesio visus metus.

4. Lygiai taip pat kaip ir Dubravos pelkė. Nors čia nėra vykdomas vandens turizmas, tačiau pasivaikščioti po pelkę tikrai yra kažkas unikalaus, tiesa?

5. Net neverta minėti Trakų salos, kuri puikiai žinoma, ne tik patiems lietuviams, tačiau taip pat ir užsieniečiams. Čia jau gana plačiai vykdomas vandens turizmas ir tuo pačiu aktyvus jis ne tik vasaros metu. Taigi, esame visada čia laukiami, tad kviečiame užsukti.

6. Birštono krantinė yra dar viena nuostabi, Jūsų laiko verta vieta. Esame tikri, kad pasivaikščiojimas jame Jums sukels tik pačias geriausias emocijas.

7. Margio ežero pakrantės yra dar vienos dėmesio vertų vietos. Kadangi jų yra ne viena – siūlome aplankyti bent jau kelias, kol rasite sau tinkamą.

Tokia ta Lietuva. Nuostabi, puikiai tinka ir patinka visiems, galiausiai, labai įvairi. Juk ir tie patys vandens telkiniai gali būti labai skirtingi, tad juos rinktis ir lyginti reikia atsakingai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *