10 dalykų, ką turite žinoti prieš pasirinkdami SEO paslaugas

10 dalykų, ką turite žinoti prieš pasirinkdami SEO paslaugas

Domina SEO paslaugos? Tuomet prieš jas pasirinkdami turėtumėte sužinoti tam tikrus dalykus.

1. Per vieną mėnesį nepasieksite norimų rezultatų

Kai kurie verslininkai apie SEO paslaugas iki šiol žino tik tiek, jog jos brangios. Visa kita jiems dar nepažįstama. Kartais pasitaiko, jog klientai pasipiktina, kai po kelių mėnesių nemato norimo rezultato ir paslaugos jiems neatsiperka. Deja, bet tai nėra specialistų kaltė. Neretai per pirmuosius mėnesius matosi tik pirmieji pokyčiai, kurie toli gražu nėra tikrieji rezultatai.

2. Paslaugos nebūtinai atsipirks

Klaidinga manyti, jog SEO paslaugos visada atsipirks. SEO paslaugos – investicija, kuri gali ir neatsipirkti. Atsiperkamumas priklauso nuo konkurencijos, pasirinkto specialisto ir investuojamos sumos.

3. Ne kiekvienas SEO specialistas žino, ką daro

Deja, bet tam tikrais atvejais SEO paslaugos neatsiperka dėl to, jog specialistas nėra pakankamai gabus. Tokiais atvejais projektas iš karto pasmerktas nesėkmei. Jeigu norite, kad SEO paslaugos atsipirktų, įmonę rinkitės ypač atidžiai ir pasidomėkite, kas joje dirba.

4. Su mažomis investicijomis neaplenksite konkurentų

Dar vienas mitas, jog nesvarbu, kiek investuojate į SEO paslaugas. Tai ypač svarbu dėl kelių priežasčių. Visų pirma, kuo daugiau investuosite, tuo daugiau SEO specialistas galės skirti išlaidoms, į kurias įeina nuorodų pirkimas ir tekstų rašymas. Kita priežastis gana liūdna. Deja, bet pasitaiko, jog SEO specialistai mažesnius projektus tiesiog apleidžia ir jie būna nesėkmingi.

5. Google Analytics ir Search Console

Google Analytics ir Search Console – tai įrankiai, kurie leidžia stebėti SEO rezultatus. Jeigu norite visada žinoti, kas vyksta ir kaip keičiasi rezultatai, būtinai pasirinkite šiuos įrankius.

6. Susisiekite bent su keliomis agentūromis

Prieš pasirenkant agentūrą susisiekite su bent keliomis įmonėmis ir paprašykite, kad atsiųstų pasiūlymus. Visų pirma, tai padės jums susipažinti su skirtingomis įmonėmis ir sužinoti daugiau apie SEO. Sekantis dalykas – kaina. Deja, bet SEO paslaugos kainuoja skirtingai ir kartais kaina siūloma tikrai neadekvati.

7. Sutarkite dėl atliekamų darbų

Kuo aiškiau nurodysite SEO specialistui, ko iš jo tikitės, tuo jam lengviau bus dirbti prie projekto. Todėl dar prieš pasirašant sutartį aiškiai susitarkite, kokius darbus jis atliks.

8. Išsiaiškinkite, kokių rezultatų tikėtis

Susitarkite ne tik dėl darbų, bet ir rezultatų. SEO specialistai negali garantuoti rezultatų, tačiau gali nuspėti, kas įvyks per metus.

9. Vien SEO neužteks

Deja, bet neretai verslininkai turi klaidingą požiūrį, jog SEO iš karto atsipirks. Vien šių paslaugų neužteks, kad džiaugtumėtės klientų srautu. Dažniausiai siūloma rinktis SEO ir kokią kitą reklamą, kuri atvestų klientus be investicijų.

10. Kantrumas

SEO yra ilgas ir sudėtingas procesas, kuris neatneša rezultatų iš karto, todėl apsišarvuokite kantrybe.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *