Kokios gėlės geriausiai tinka gimimo dienos proga?

Kokios gėlės geriausiai tinka gimimo dienos proga?

Jeigu ieškote puokštės, kuri suteiktų mylimam žmogui daugiau džiaugsmo nei visada, kuri parodytų, kad jis Jums yra svarbus – siūlome tartis su floristu, kuris geriausiai išmano gėlių magiją ir tuo pačiu etiketą, kurio taisyklės dažnai yra net nerašytos.

Gimimo dienos proga dažniausiai siūloma rinktis visai kitokio tipo puokštes nei tos, kurios yra skirtos vestuvėms. Tai yra svarbu. Galiausiai, gėlės internetu gali būti pristatomos tiesiai gavėjui, nereikia dovanos įteikėjo, tad tai taupo laiką.

Koks yra žmogus?

Kai gerai pažįstate tą žmogų, kuris gaus puokštes – dažniausiai gėlių pasirinkimas yra kur kas paprastesnis. Tiksliau – reikia floristui nurodyti to žmogaus charakterį, jo savybes. Pagal tai specialistas dažniausiai pasiūlo ir labiausiai tinkamas gėles. Žinoma, jos paskui derinamos tarpusavyje. Ne tik stilistine, spalvine prasme, tačiau ir suderinamumu, kuris lemia, kad puokštė išliks šviežia ilgą laiko tarpą.

Lietuviai renkasi dideles puokštes

Floristai džiaugiasi, kad lietuviai vertina gėles ir dažniausiai sutinka mokėti didesnius pinigus, kad tikrai galėtų džiaugtis nuostabiomis puokštėmis, kurios traukia akis. Tai nereiškia, kad jos yra labai pompastiškos. Net ir didelė puokštė gali atrodyti minimaliai. Viskas priklauso nuo to – kas bus joje komponuojama.

Vyrai mėgsta lepinti moteris rožėmis

Pastebima, kad lietuviai vyrai dažniausiai moterims perka rožes. Ir ne po kelias, tačiau labai dideliais glėbiais. Jeigu anksčiau tokios masyvios rožių puokštės dažniausiai buvo perkamas kokių nors švenčių metu, tai šiuo metu jomis lepinamos mylimos damos be jokios progos. Taip tiesiog rodoma meilė. O kai tai yra daroma be priežasties – dažniausiai tokia puokštė dar labiau džiugina. Galiausiai, kai vyras negali įteikti pats – jis visada gali užsakyti, kad ta puokštė būtų pristatyta.

Gėlių internetu, užsisakykite Floravite.

Sezoniškumo aspektas

Žinoma, renkantis gėlės dažniausiai salonuose galima pamatyti gana ryškų sezoniškumo aspektą. Ir tai yra normalu. Ne tik dėl to, kad sezoninės gėlės kainuoja pigiau, tačiau ir dėl to, kad jos kur kas ilgiau išsilaiko. Dažniausiai iš tokių rinktis puokštės ir siūlo floristai, o galiausiai – tai yra kiekvieno pasirinkimas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *