10 geriausių šunų maisto produktų jūsų šuniukui

10 geriausių šunų maisto produktų jūsų šuniukui

Zoo prekėsNaujo šuniuko parsivežimo namo jaudulys gali greitai virsti panika. Kokį maistą turėčiau duoti savo šuniukui? Kaip dažnai turėčiau jį maitinti? Kokios šio šunų ėdalo sudedamosios dalys? Ar šis prekės ženklas tinka mano šuniukui? Ar yra kokių nors specialių reikalavimų šeriant mano šuniuką? Tai tik keletas iš daugybės klausimų, kurie sukasi jūsų galvoje, kai tik grįžtate namo su savo naujuoju džiaugsmo kūdikiu. Laimei, patekote į tinkamą vietą! Nesvarbu, ar įsivaikinote suaugusį šunį, ar dar tik ruošiatės parsivežti namo žavų šuniuką iš patikimo veisėjo, labai svarbu žinoti, koks maistas geriausiai tinka šuniui konkrečiu jo gyvenimo etapu. Prekės katėms už gerą kainą.

Į ką atkreipti dėmesį perkant šunų maistą?

Šiandien rinkoje yra įvairių rūšių šunų ėdalo. Sausas šunų maistas yra bene dažniausiai šunų savininkų pasirenkamas, tačiau jis tinka ne visiems šunims. Svarbu apsvarstyti, kokio tipo šunų ėdalu turėtumėte šerti savo šunį, atsižvelgiant į jo gyvenimo etapą ir dydį, be kitų veiksnių. Amžius – taip pat svarbu atsižvelgti į savo šuns amžių. Pavyzdžiui, šuniukams reikia kitokio maisto, palyginti su vyresniais šunimis. Veislės – Kitas svarbus veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti, yra jūsų šuns veislė. Yra veislių, kurios yra labiau linkusios į sveikatos sutrikimus, todėl joms reikia specialios dietos. Sveikatos sutrikimai – tam tikrų sveikatos sutrikimų turintiems šunims taip pat reikia specialios mitybos. Pavyzdžiui, šunims, turintiems antsvorio arba linkusiems sirgti pankreatitu, reikia specialios mažo kaloringumo dietos. Prekės šunims ir specialistės patarimai.

Koks yra geriausias šunų maistas šuniukams?

Šuniukams reikia kitokios mitybos nei suaugusiems šunims. Jų mityboje turi būti daugiau kalorijų, baltymų ir kalcio, kad augtų sveikas skeletas ir formuotųsi stipri imuninė sistema. Taip pat turite atsižvelgti į šuniuko augimo etapus. Keturių-dvylikos savaičių amžiaus šuniukams reikia dietos, specialiai sukurtos jų sparčiam augimui. Yra skirtingi šuniukų vystymosi etapai, į juos reikia atsižvelgti renkantis geriausią šunų maistą savo šuniukui. Nuo šešių iki aštuonių savaičių amžiaus šuniukams reikia dietos, kurioje būtų daug riebalų ir baltymų, kad augtų jų kaulai ir raumenys. Gyvūnų prekės akcija – ką geriausia pirkti? Aštuonių – dvylikos savaičių šuniukams reikia dietos, kurioje būtų daug baltymų, kalcio ir kitų maistinių medžiagų, kad jie sveikai augtų. Dvylikos savaičių šuniukams reikia dietos, kurioje būtų daug kalorijų, riebalų ir baltymų tinkamam augimui ir vystymuisi palaikyti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *