Geriausios žirklės plaukams kirpti: kurias pirkti?

Geriausios žirklės plaukams kirpti: kurias pirkti?

Galima sakyti, kad kirpėjams, šukuosenų meistrams ir kirpėjams sunku. Skaitmeninis amžius pakeitė žmonių išvaizdą ir požiūrį į savo išvaizdą. Dabar lengviau nei bet kada rasti informacijos internete, kreiptis patarimo į draugus ir, žinoma, įkelti nuotraukas į socialinę žiniasklaidą. Tai reiškia, kad vyrai (ir vis daugiau moterų) kirpykloje ar salone praleidžia mažiau laiko ir pinigų. Siekdami išlikti priekyje, daugelis kirpėjų dabar siūlo nemokamas konsultacijas ir stilizavimą kaip kirpimo paketų dalį, todėl kirpėjams dar sunkiau užsidirbti pragyvenimui. Jei dar neįtikinote, galbūt tai padės: Statista apskaičiavo, kad iki 2023 m. vien JAV bus 360 mln. žmonių, užsisakiusių kirpimo paslaugas! Zirkles ir ekspertės patarimai.

ŽirklėsKaip kirpti plaukus? Tai sunkiau, nei atrodo.

Nusikirpti plaukus pačiam nėra labai lengva. Daug kas gali nepavykti, įskaitant nelygų kirpimą, nevienodą kirpimo ilgį, nelygias linijas, nevienodą plaukų linijos formą, netvarkingą išvaizdą ir t. t. Taip pat galite suklysti pasirinkdami tinkamą kirpimą, pavyzdžiui, pasirinkti kirpimą, kuris netinka jūsų veido formai. Kad galėtumėte išlaikyti gerą šukuoseną ir išvengti blogų plaukų dienų, patartina kirptis kartą per metus! Taip pat reikia atsižvelgti į sezonines tendencijas. Jei rudenį ar žiemą norite trumpinti plaukus, taip pat norėsite pasirinkti kirpimą, kuris jus sušildytų. Taip pat norėtumėte pagalvoti, ar norite visus metus išlaikyti tą pačią šukuoseną, ar norite ją keisti.

Gero kirpimo svarba

Geras kirpimas gali pakeisti jūsų išvaizdą ir padidinti pasitikėjimą savimi. Ji taip pat gali pakeisti kitų požiūrį į jus, o tai gali paskatinti naujas draugystes, naujas darbo galimybes ir teigiamą pasimatymų patirtį. Priklausomai nuo to, kokį kirpimą pasirinksite, tai gali būti skirtumas tarp įsidarbinimo ar neįsidarbinimo, naujo romano užmezgimo ar santykių nutraukimo. Blogas kirpimas gali sukelti ir priešingą efektą. Pavyzdžiui, jei esate labai trumpai kirptas, darbe į jus nebus žiūrima taip rimtai. Tas pats pasakytina ir apie labai ilgus plaukus, jei dirbate darbą, kuriame norite atrodyti profesionaliau arba konservatyviau. Geras kirpimas taip pat gali padėti išlaikyti jums patinkančią šukuoseną. Vasarą galbūt norėsite ilgų plaukų, kad apsisaugotumėte nuo saulės žalos, tačiau žiemą ilgi plaukai gali būti nelabai patogūs. Geras kirpimas gali padėti išvengti šių problemų.

Kaip rasti geriausią kirpėją?

Geriausias kirpėjas yra tas, kuris atitinka jūsų asmeninius pageidavimus ir poreikius. Geriausias būdas rasti gerą kirpėją – paklausti draugų, šeimos narių ir bendradarbių, kieno paslaugomis jie naudojasi. Taip pat galite ieškoti atsiliepimų ir rekomendacijų internete.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *