Barzdos priežiūra ir formavimo priemonės

Barzdos priežiūra ir formavimo priemonės

Vyrams barzdos yra neatsiejama įvaizdžio dalis. Žinoma, tikrai yra daug vyrų, kurie barzdą skuta ir neleidžia jai augti, tačiau pasiryžę barzdą prisijaukinti ir gebantys ją puoselėti, tikrai gali džiaugtis puikiais rezultatais ir vyriška išvaizda. Netvarkinga barzda tikrai nepuoš, tačiau netvarkingos jos ir nereikia – šiais laikais gausu priemonių, su kuriomis savo įvaizdį galėsite puoselėti lengvai namuose. Žinoma, galima lankytis ir specialiuose salonuose, kur grožio specialistai suformuos, pakirps ir visaip kitaip pasirūpins jūsų barzda, tačiau norintiems kartais savimi pasirūpinti ir patiems namuose, verta žinoti ką reikia turėti.

Barzdos priežiūraJeigu mėgstate turėti ne per ilgą barzdą, tuomet barzdos priežiūra turėtų būti neįmanoma be barzdakirptės, kuri leis nesunkiai palaikyti jūsų mėgstamą barzdos ilgį. Su ja taip pat galima ir formuoti barzdą, pašalinti nereikalingus plaukelius. Nelygius plaukelius nesunkiai sulyginsite, o dar keli rėžimai užtikrins, jog visuomet atrodysite sau nepriekaištingai.

Jei mėgstate palaikyti barzdą ilgesnę nei poros milimetrų, tuomet reikia nepamiršti, jog barzdos priežiūra neapsieinama be aliejaus, kuris pagerina barzdos išvaizdą, suteikia spindesio, švelnina ir leidžia džiaugtis sudrėkinta veido oda, kuri yra po barzda. Taip pat plaukeliai atrodo ir auga sveikesni, neatsiranda nemalonaus niežtėjimo, aliejus taip pat paskatina augimą, todėl norintiems užsiauginti barzdą – ši priemonė puikiai tiks.

Auginantiems ilgą barzdą, ją lengviau sutvarkys balzamas, kuris turi panašias savybes bei funkcijas kaip aliejus, tačiau leidžia lengviau formuoti didesnės apimties, ilgesnes barzdas. Balzamas pamaitins, suteiks glotnumo, todėl barzdos priežiūra bus dar paprastesnė.

Naudojant aliejų ar balzamą taip pat bus lengviau barzdą iššukuoti, o tą daryti būtina, jei stengiamasi palaikyti tvarkingą, stilingą įvaizdį. Iššukavimui galima naudoti tam skirtą šepetį arba šukas, kurios užtikrins, jog barzda nesusivels. Barzdos priežiūros priemonių išsirinkti galite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Labai svarbu neplauti barzdos tais pačiais šampūnais, kuriais plaunami galvos plaukai. Visgi barzda gali taip lengvai išsausėti, o galiausiai tai pakenks ir veido odai. Specialiai tam pritaikyti prausikliai, šampūnai bus tikrai kur kas saugesnis ir geresnis variantas. Tokia priemone užtenka barzdą plauti bent vieną ar du kartus į savaitę.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *