Ką reikia žinoti apie šampūnus norint sveikų plaukų?

Ką reikia žinoti apie šampūnus norint sveikų plaukų?

šampūnaiSveikus plaukus trokšta turėti kiekviena moteris, tačiau kartais nutinka taip, jog niekaip nepavyksta atrasti tinkamų priemonių. Priemonių plaukams šiais laikais yra galybė, todėl išsirinkti gali tikrai būti sunku. Vis dėl to, viena pagrindinių priemonių, kurią naudoja visi ir beveik kasdien yra būtent šampūnas. Nors daugelio nuomone jis skirtas tik galvos higienai palaikyti, reikia suprasti, jog netinkama priemonė gali pakenkti ir galvos odai, ir plaukams. Kai kuriais atvejais labai prasti šampūnai gali net ir paskatinti kokį nors plaukų slinkimą, trupėjimą. Tarp daugybės gerų priemonių, yra labai daug prastų, niekam netinkamų arba tinkamų tik tam tikriems plaukų tipams. Taigi, kad būtų galima džiaugtis tikrai dailiais plaukais pradėti tinkamas priemones reikėtų būtent nuo šampūno.

Šampūnai vis dažniau gaminami be kenksmingų ingredientų ir yra puikūs tuo, kad yra daug švelnesni plaukams. Deja, tokiais ingredientais nesidomintys tikrai nežinos ar pasirinko gerą šampūną, jei neskaitys sudėties. Vieni renkasi tai ką rekomenduoja kiti, kas reklamuojama ar kam taikoma akcija, kiti daugiau rūpinasi buteliuko išvaizda, kvapais ir tik mažoji dalis iš tiesų perskaito etiketes.

Reikėtų atkreipti dėmesį į tuos šampūnus, kurie turi savo sudėtyje SLS, SLES, parabenų, silikonų ir niekuomet daugiau jų nesirinkti. Druskos bei alkoholis taip pat šampūnuose nėra geras sprendimas. Daug švelnesni ir geresni plaukams yra natūralesnės sudėties šampūnai, kurie nepažeidžia apsauginio plauko sluoksnio, neapgaubia jų tam tikra plėvele kaip silikonai, kurie neleidžia naudingoms medžiagoms patekti į plaukus. Be to, kad reikia atsižvelgti į sudėtį, reikia nepamiršti ir savo plaukų tipo. Šampūnai įprastai yra sukurti ir pritaikyti tam tikriems plaukams – sausus labiau maitina, riebius geriau išvalo, todėl labai svarbu rinktis tai, kas bus labiau tinkama jums individualiai. Didelį šampūnų pasirinkimą rasite čia – https://kosmetikosparduotuve.lt/.

Norint dailių plaukų, būtina suprasti, kad ir šioje srityje yra gausybė mitų, neteisingų patarimų bei aukso vertų rekomendacijų. Bet dėl didelio informacijos kiekio kartais sunku atsirinkti kuri informacija yra teisinga ir kuri ne. Tarkime, negalvokite, jog tai, kad plaukai pripranta prie šampūnų yra tiesa. Plaukai negali prie jų priprasti, todėl jų veiksmingumas nesikeičia, jei sudėtis išlieka tokia pati. Jei kažkas atrodo ne taip, galbūt, gamintojas pakeitė ingredientus? Yra labai daug netiesos, tad visuomet tam tikrus faktus patikrinkite kelis kartus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *