Ką reikia žinoti apie burnos higienos atlikimą?

Ką reikia žinoti apie burnos higienos atlikimą?

Burnos higienaSveiki ir gražūs dantys daugeliui žmonių yra labai aktualūs, todėl reikia žinoti, kad tinkama jų priežiūra leidžia džiaugtis gerais rezultatais. Šiuo metu odontologai rekomenduoja reguliariai apsilankyti ne tik profilaktiniam patikrinimui, bet ir pasirūpinti burnos higiena, kurią atlieka profesionalūs burnos higienistai. Ką reikia žinoti apie tai?

Svarbu žinoti, kad net ir kasdienis burnos higienos palaikymas namuose negali užtikrinti, kad jūsų dantys bus sveiki. Žinoma, tai nereiškia, kad jums neverta kasdien valyti dantis, tačiau tai reiškia, kad paprasta priežiūra, kurią atliekame rytais ir vakarais, nėra pakankama prevencinė priemonė. Dažnai nežinoma, kad profesionali higiena turi būti atliekama reguliariai. Daugelis odontologų rekomenduoja ją atlikti bent vieną kartą per metus, tačiau, jeigu yra tam tikrų veiksnių, kurie įtakoja greitesnių apnašų ir akmenų formavimąsi, tai reikia higieną atlikti dažniau, nei vieną kartą per metus, pavyzdžiui, turint breketus.

Ar žinote, kokie požymiai išduoda, kad jums metas apsilankyti pas burnos higienistą? Pirmasis požymis, kuris daugeliui tampa nemalonus, tai – dantenų kraujavimas. Pastebėję dantenų kraujavimą, turėtumėte sunerimti ir užsirašyti apsilankymui pas odontologą. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį, jeigu dantenos ar dantys tapo jautresni. Tai taip pat gali būti dantų akmenų sankaupų požymis. Kitas labai nemalonus požymis, kurio galite iškart ir nepastebėti, tai – blogas burnos kvapas. Tai viena iš dažniausių priežasčių, dėl kurios žmonės nusprendžia kreiptis pas odontologus ir daugeliui iš tokių atvejų priežastis blogo burnos kvapo yra prasta burnos higiena. Taigi, jeigu pastebite kurį nors iš šių požymių, tai žinokite, kad jums metas apsilankyti odontologijos kabinete.

Tinkamai ir laiku atliekamos burnos higienos svarba yra didžiulė. Tuomet, kai dantys tinkamai prižiūrimi ir laiku atliekamas higieninis burnos valymas, tai galima laiku užkirsti kelią daugeliui dantų ir dantenų ligų. Be to, tai leis jums džiaugtis gražia ir sveika šypsena. Tiesa, burnos higienos atlikimas turi būti atliktas ne bet kur, o odontologijos kabinete, odontologijos klinikoje, poliklinikoje ar panašiose oficialiai dirbančiose vietose.

Neabejotinai visiems besirūpinantiems savo dantų būkle reikia nuolat tikrinti dantis pas odontologus. Taip pat reguliariai reikia atlikti ir burnos higieną, kuri leidžia užkirsti kelią daugeliui dantų ir dantenų ligų, kurios sukelia ne tik nemalonų burnos kvapą, bet ir rimtas ligas. Tik nuolatinė priežiūra užtikrins, kad jūsų dantų ir dantenų būklė būtų gera.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *