Darbai studentams, kuriuos įmanoma suderinti su studijomis

Darbai studentams, kuriuos įmanoma suderinti su studijomis

Valymo paslaugos KlaipėdaStudento duona lengva, jeigu jis jos turi, o ant duonos dar ir sviesto su sūriu, ir visa tai apmoka tėvai. Deja, didelei daliai studentų tenka studijas derinti su darbu, ir tokie darbai kaip valymo paslaugos Klaipedoje yra vienas iš patrauklesnių vietų dirbti jaunimui. Štai keletas vietų, kur dirbant studentams įmanoma susiderinti darbus ir studijas.

Darbas mobilioje valymo brigadoje

Valymo paslaugos reikalingos daugybei įmonių ir gyventojų, įsikūrusių miestuose, tad valytojų paslauga tikrai didelė. Tad patogu užsisakyti valymo brigadas. Nemažai įmonių jas užsako ne darbo metu – vakarais, labai anksti ryte arba, pavyzdžiui, vėlai vakare. Studentams tai patogus laikas, nes nevyksta paskaitos. Žinoma, sunkoka galbūt fiziškai, kuomet tenka judėti į universitetą neišsimiegojus. Kita vertus, tokios sąlygos priverčia gerai pagalvoti, ar tai, ką studijuojate, yra būtent tai, iš ko vėliau galėsite gyventi, arba net jeigu ir negalėsite – ar šios pastangos vertos tų studijų. Šiaip ar taip, dirbti valytojų brigadose studentams patogu – jie jauni, turi daugiau fizinių jėgų, jiems nereikia darbe alinti smegenų, tad protinis darbas lieka studijoms. Be to, darbas vyksta dažniausiai socialiai saugioje aplinkoje – atvykstama į tuščius ofisus, kur yra nebent tik sargas. Štai darbas prekybos centro kasoje galėtų būti nepakeliamas vien todėl, kad tektų kasdien žiūrėti šimtams žmonių į akis ir su jais bendrauti.

Darbas greito maisto užkandinėje

Dirbant kai kuriose greito maisto užkandinėse, taip pat degalinėse, įmanoma susistatyti tokį grafiką, kad pavyktų suderinti su studijomis. Visgi vis tiek daug kas priklausys ir nuo vadovaujančios komandai galvos, taip pat apskritai nuo kolektyvo. O kai kurios užkandinės tik teigia, kad galima suderinti, tačiau grafikai būna sudaryti slenkantys, įvairiu metu, ir be galimybės pasirinkti, kokiu laiku dirbti patogiau.

Pavėžėjimo paslaugų teikimas su programėle

Dabar itin išpopuliarėjęs ir daug kam patogus būdas užsidirbti – pavėžėti keleivius su Uber ar Taxify programėlės. Tai galimybė dirbti laisvu taksistu, kuris užsakymus paima tada, kada nori, kada jam patogu. Aišku, tarp šių vairuotojų dabar taip pat yra didžiulė konkurencija, nes čia perėjo dirbti ir daugybė senųjų taksi įmonių vairuotojų.

Darbas pagal specialybę puse etato iš namų

Galiausiai, jeigu pasiseka, galima tiesiog derinti studijas su savo srities darbais: iš namų ruošti maketus, tekstus, programuoti, daryti kažką kito, ką leidžia specialybė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *