Kad langas būtų gražus

Kad langas būtų gražus

Vitrininiai langaiAr tai būtų medinis, ar plastikinis, ar aliuminio langai – tai tarsi akys, kurios žvelgia iš jūsų pastato į pasaulį. Kad tos akys būtų dailios, gražios, jūs galite kai ką padaryti. Šiek tiek papuošti, šiek tiek pasistengti, ir turėsite puikiausius rezultatus tiek interjere, tiek eksterjere. Štai keletas patarimų, ką daryti, kad langai namuose neštų ar atvertų tikrąjį grožį.

Tinkamai parinkti langai

Visų pirma, reikia žinoti, ar aliuminio langai, ar mediniai, ar kitokie jums tinka. Miesto moderniuose pastatuose puikiai atrodo ir prie visko dera aliuminio langai. Tai pat komercinėse patalpose. O štai kaimuose, sodybose, ypač kur yra kultūros paveldo zonos, langai gali būti daugiausiai tik mediniai arba labai gerai pritaikyti plastikiniai, išlaikantys tradicinę išvaizdą. Langus rinkitės pagal regioninius nuostatus, ir pagal tai, kas, jūsų manymu, geriausiai tinka interjerui ir fasadui. Kokybiški yra aliuminiai langai, jie lengvi, juos lengviau montuoti, ir jie yra ilgaamžiai, o taip pat labai gerai izoliuojantys šilumą.

Atlikta apdaila

Labai svarbu sudėjus naujus langus, užtikrinti kokybišką apdailą. Kuomet ji nepadaryta – langai atrodo beviltiškai, o to juk neturėtų būti. Taigi, apdailą galima atlikti iškart reikėtų tam samdyti apdailos meistrus. Apdaila turi būti kokybiška, graži ir suteikti visapusį džiaugsmą dėl estetikos ir kokybės. Baisu, kuomet įdedami langai, ant jų paliekami celofanai, o apdailos tenka laukti keletą metų… Tada ir ūpas išvis dingsta kažko imtis. Juk gyvenate dabar, o ne už dešimt metų, kada gal išvis keisis gyvenimas ir išsikraustysite gyventi kažkur kitur.

Užuolaidos, roletai

Tuomet sekantis žingsnis yra dėl užuolaidų ir roletų. Kokie jie ar jos turėtų kaboti ant jūsų langų? Derinkite pagal tai, koks yra interjeras. Komercinėse patalpose geriau atrodo roletai, žaliuzės. O namuose, kur kuriamas jaukumas, gali geriau atrodyti būtent įvairios dieninės, naktinės ir kitokios užuolaidos.

Gėlės ant langų

Galima pagyvinti aplinką ant vienos palangės kampe pastačius gėlę, tačiau tik tuo atveju, jeigu ši ne per didelė, ir jeigu langas nesidarinėja. Kuomet langai darinėjami – nedėkite jokių gėlių ant langų. Apskritai niekada ant lango nedėkite daugiau nei vienos gėlės, nes jos užstoja šviesą. Žmonės, kurie apstato palanges gėlėmis arba dar ir kokiais nors daiktais, patys savo noru mažina apšviestumą namuose. Taip pat reikėtų atsakingai rinktis ir kur statyti baldus, kad nebūtų uždengiama natūrali šviesa.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *