Funkcionalūs baldai mažuose namuose: keli patarimai

Funkcionalūs baldai mažuose namuose: keli patarimai

Šiais laikais žmonės vis dažniau renkasi gyvenimą mažuose būstuose, kadangi jiems išlaikyti reikia kur kas mažiau pinigų, juolab, patys būstai taip pat yra kur kas pigesni, o daugeliui žmonių tai yra labai svarbu. Žinoma, mažuose būtuose reikalingi funkcionalūs baldai, kurie padeda atlikti įvairaus tipo darbelius, ilsėtis, galiausiai, kurti stilių. Stalai su prailginimo funkcija, sofa-lova ir daugeli kitų baldų, kurie gali pagal poreikius tapti didesnis arba turėti daugiau funkcijų – geriausias pasirinkimas.

Stalai su prailginimo funkcija

StalaiPuikus pasirinkimas taupantiems vietą, tačiau norintiems, kad vakarienė visada būtų patiekta stilingai ir visi šeimos nariai aplinką ją susėstų – turėtų rinktis šį variantą. Dinos metu jis dažniausiai būna sutrauktas, tad visi baldai yra jiems skirtose pozicijose, svarbiausia, neužima daug vietos, tačiau atrodo tikrai labai skoningai. Tuo tarpu pagal poreikius, kai reikia, baldai gali būti padidinami ir taip jie tampa kur kas funkcionalesni, o daugeliui žmonių tai yra labai svarbu, kadangi buvimas prie didesnių baldų dažniausiai yra kur kas patrauklesnis, patogesnis, galiausiai, padeda kur kas geriau jaustis.

Sofos, lovos ir kiti gulėjimo baldai

Lygiai taip pat labai geras pasirinkimas yra sėdėjimui skirti baldai, kurie pagal poreikius gali būti koreguojami į skirtus gulėjimui. Tokiu atveju žmogus ne tik kur kas geriau jausis, tačiau taip pat ir dienos metu neklius už baldų, kurie gali užimti daug vietos. Svarbiausia, žinoma, kad ta pozicija, kai bus gulima – būtų patogi. Perkant internetu gali atrodyti sunku tinkamai pasirinkti, tad siūlome daugiau dėmesio skirti pačiam audiniui, rėmui, pamušalams… Visa tai – ne tik stiliaus akcentai, tačiau ir patogumą koreguojantys elementai.

Veidrodžiai didina erdves

Galiausiai, jeigu norite, kad maži namai vizualiai atrodytų kiek didesni ir tokiu atveju buvimas juose būtų kur kas malonesnis – siūlome namuose integruoti kuo daugiau veidrodžių, kurie džiugina ne tik stiliumi, tačiau taip pat ir erdvės kūrimo niuansais. Žinoma, patys veidrodžiai taip pat įvairūs, jie turi būti derinami prie kitų kambaryje esančių akcentų, galiausiai, tų veidrodžių neturi būti per daug, kadangi nuo saiko iki beskonybės yra gana mažas žingsnis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *