Ką reikia žinoti apie telefonų dėklus?

Ką reikia žinoti apie telefonų dėklus?

Mobilieji telefonai neatsiejami nuo šiuolaikiško gyvenimo būdo, todėl turint šį prietaisą norima, kad jis tarnautų kaip įmanoma ilgiau. Tam gali padėti tinkamai pasirinkti telefonų dėklai. Jie tampa ne tik gražiu ar išskirtiniu aksesuaru, bet ir labai gera telefono apsauga. Šiuo metu siūloma labai daug pačių įvairiausių telefonų dėklų, todėl gali rinktis iš labai plataus asortimento.

Naujas dėklas telefonuiPatys populiariausi dėklai skirti mobiliesiems telefonams yra nugarinės dalies dangtelis. Tai vienas iš pigiausių pasirinkimų, todėl ir populiarumas jų yra toks didelis. Be to, susidėvėjus senajam, galima be didelių išlaidų įsigyti naują ir taip vėl atsinaujinti. Tiesa, iškritus telefonui apsaugota bus tik nugarinė dalis, todėl, jei norite apsaugoti ir ekraną, tai reikia arba rinktis kitokį telefono dėklą, arba papildomai įsigyti apsauginį stikliuką. Galima rasti net kamštinės medžiagos dėklus skirtus telefonams. Kitas populiarus sprendimas – atverčiamas telefono dėklas. Jis tinkamas tiems, kurie nori didesnio saugumo, nes lyginant su paprastu dėklu, kuris dedamas tik ant nugarinės dalies, tai atverčiamas yra daug saugesnis. Žinoma, jis brangesnis, tačiau saugumo atžvilgiu jis daug geresnis. Iškritus telefonui iš rankų ar, pavyzdžiui, nuo stalo, jei jis bus tik su paprastu dėklu, kuris saugo nugarinę dalį, tai labai didelė tikimybė, kad kris ant ekrano, kuris gali skilti ar sudužti. Jei telefonas bus su atverčiamu dėklu, kuris bus uždarytas, tai telefonas liks nesugadintas, nes dėklas jį apsaugos iš visų pusių. Pagalvokite, kas jums naudingiau? Ne paslaptis, kad telefonų ekranų remontas labai brangus, o kartais net neapsimoka keisti ekraną, nes už panašią sumą pinigų galima nusipirkti naują telefoną. Taigi, jei nenorite papildomų išlaidų remontui ar naujam prietaisui, tai pagalvokite, kaip su dėklo pagalba galite apsaugoti savo telefoną.

Kaip tinkamai išsirinkti dėklą savo mobiliajam telefonui? Pirmiausia ką turite žinoti, tai, kad telefonų dėklai skirti tam tikriems modeliams. Nėra taip, kad nusiperkate universalų dėklą. Juk skiriasi telefonų dydžiai bei kiti išmatavimų parametrai. Taigi, atidžiai rinkitės dėklą pagal savo telefono modelį. Dažniausiai būna nurodyta, koks dėklas kokiam telefono gamintojui ar modeliui tinkamas. Taip pat pagalvokite ar norite atverčiamo ar paprasto nugarinės dalies dėklo. Be to, nepamirškite pasirinkti tinkamos spalvos, juk dėklas tai ne tik telefono apsauga, bet ir jūsų stiliaus detalė. Suteikite savo įvaizdžiui išskirtinumo su šiuo mažu aksesuaru.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *