Ką svarbu žinoti apie baidarių nuomą?

Ką svarbu žinoti apie baidarių nuomą?

Nuomojamos baidarėsVandens turizmas Lietuvoje klesti ir kiekvienais metais plaukti baidarėmis nusprendžia labai daug žmonių. Planuojant plaukimą reikia sužinoti ne tik, kokia yra baidarių nuomos kaina, bet ir kokį maršrutą rinktis. Nuo to priklauso, kokius vaizdus galėsite pamatyti.

Kiekvienas Lietuvos regionas turi labai gražias vietas, kurios tinkamos tiek aktyviam, tiek ir ramiam poilsiui. Ypatingai vertinamos mūsų šalies upės ir ežerai, kuriais galima plaukti baidarėmis. Tiesa, kiekvienas nusprendęs plaukti turi pasirinkti tinkamą regioną, kuriame norima plaukti. Pavyzdžiui, galima rinktis plaukimą Žemaitijoje, Aukštaitijoje ir t.t. Renkantis padeda ne tik kitų keliautojų atsiliepimai, bet ir baidarių nuomotojai, kurie aprašo kiekvieną galimą plaukimo maršrutą. Taip pat padeda ir nuotraukos iš maršrutų, kuriais galima plaukti. Renkantis dažnai svarbu tampa tai, kad žmonės renkasi pagal tai, kas jiems gražu.

Baidarių nuomotojai teikia savo paslaugas skirtinguose regionuose, todėl pirmiausia reikia pasirinkti, kur norite plaukti ir tuomet rinktis nuomotojus. Reikėtų atsargiai rinktis, nes gali būti, kad susitarsite dėl plaukimo, o jis neįvyks arba bus taip, kad pervedate avansą, o nei plaukimo, nei avanso jums niekas negrąžina. Taip dažnai nutinka, kai randami nuomotojai, kurie veiklą vykdo nelegaliai ar tiesiog nori tokiu būdu gauti pinigų. Dėl to reikia rinktis tik iš oficialiai dirbančių baidarių nuomotojų.

Daugelis nuomotojų siūlo skirtingos trukmės plaukimus. Taigi, renkantis pagalvokite, kurio nuomotojo siūlomi plaukimai labiausiai tinka. Vieni siūlo tik vienos dienos plaukimus, o kiti gali pasiūlyti nuo vienos iki trijų dienų plaukimą. Tiesa, tuomet reikės pasirūpinti nakvyne. Čia galimi įvairūs pasirinkimai, pavyzdžiui, pernakvoti palapinėje, kurią galima statyti stovyklavietėje arba kaimo turizmo sodyboje.

Daugeliui labai svarbi yra baidarių nuomos kaina, kuri priklauso nuo regiono ir maršruto, kuriuo norima plaukti. Nors baidarių kainas galima palyginti lengvai, nes surasti kainininkus paprasta, tačiau dažniausiai plaukimas baidare sudaro nedidelę dalį visų išlaidų. Papildomai reikia sumokėti už transportavimo paslaugas, jei tokių reikia. Taip pat papildomai reiks mokėti už nakvynę, jei pasirenkamas ilgesnis, nei vienos dienos plaukimas. Geriausia būtų surasti tinkamą maršrutą ir pasirinkti plaukimo trukmę. Tuomet pasirinkti kelis tinkančius nuomotojus ir jiems nusiųsti užklausas. Gavę pasiūlymus su kainomis, galėsite juos palyginti ir nuspręsti, kuris pasiūlymas tinkamiausias. Beliks pasirinkti tinkamą dieną ir laiką, ir atvykti į nurodytą vietą. Tuomet prasidės įspūdžių kupinas plaukimas baidarėmis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *