Kaip pasirinkti skalbimo mašiną?

Kaip pasirinkti skalbimo mašiną?

Tikriausiai nesuklysime pasakydami, kad skalbimo masina yra vienas iš reikalingiausių buitinių prietaisų. Sunku net įsivaizduoti savo kasdienybę be šio prietaiso, juk skalbti rankomis tikrai nesinorėtų. Prireikus naujos skalbimo mašinos susiduriame su įvairiais klausimais, nes pasirinkimas dabar tikrai labai didelis.

Buitinė įrangaRinkdamiesi naują prietaisą, turite pagalvoti, kur statysite. Nuo vietos parinkimo priklauso, kokio dydžio ir kokio atidarymo skalbimo mašiną galėsite rinktis. Taip pat nepamirškite apie tai, kad turite pamatuoti duris, pro kurias įnešite skalbimo mašiną. Pagalvokite apie vandens padavimo ir nuotekų nubėgimo įvadus. Apie viską pagalvojus iš anksto vėliau neteks nemaloniai nustebti, kai negalėsite įnešti skalbimo mašinos, nes ji per didelė ar pastatę skalbimo mašiną suprasite, kad iki vandens įvado toli. Standartinė skalbyklė yra 85 cm aukščio, 60 cm pločio ir 59 cm gylio. Jeigu jūsų patalpos nestandartinio dydžio ir jūs pamatavę suprantate, kad skalbyklė netilps, tai nenusiminkite, nes gamintojai apie tai pagalvojo ir galite rasti nestandartinių išmatavimų skalbimo mašinas. Jei reikalinga siaura skalbimo mašina, tai galite rinktis 30 cm arba 45 cm gylio. Visi kiti išmatavimai yra kaip standartinių. Tiesa, siauresnės skalbimo mašinos bus mažesnės talpos, tačiau jei kitos vietos nėra, tai kito pasirinkimo tiesiog neturite.

Skalbimo mašinos talpa skaičiuojama kilogramais. Priklausomai nuo to, kiek asmenų drabužių bus skalbiama, reikia pasirinkti talpą. Iki 5 kg talpa bus tinkama, jei skalbykle naudosis iki dviejų žmonių. Trims ar keturiems asmenims verta įsigyti iki 6 kg skalbyklę, o jei besinaudojančių asmenų skaičius dar didesnis, tai reikia rinktis skalbyklę galinčią talpinti nuo 6 kg. Verta paminėti, kad niekada netalpintumėte daugiau skalbinių, nei gamintojas nurodo, nes taip ne tik blogiau skalbiami skalbiniai, bet ir greičiau dėvisi skalbimo mašinos dalys. Verčiau skalbti dažniau, bet neviršyti rekomenduojamo svorio. Skalbimo mašinos skirstomos pagal įkrovimo tipą. Galima rinktis atidaromą per viršų ir per priekį. Jeigu pasirenkama per priekį atidaroma skalbimo masina, tai pagalvokite ar bus pakankamai vietos durelių atidarymui. Jei vietos nėra, tai reikia įsigyti per viršų atidaromą. Dar svarbu atkreipti dėmesį į energijos žymėjimą. Geriausia energijos klasė žymima A+++. Tai reiškia, kad tokia skalbimo mašina bus energetiškai efektyvi ir sunaudos mažiau elektros energijos. Kiekvieno skalbyklės parametro svarba pirkėjui yra skirtinga. Jums reikia atsirinkti tuos, kurie tik jums yra aktualūs.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *