Kaip tinkamai prižiūrėti rankas karantino metu?

Kaip tinkamai prižiūrėti rankas karantino metu?

Šiuo metu labai daug kalbama apie tinkamą rankų higieną, kadangi tik tokiu atveju galima rūpintis savo rankomis ir tuo pačiu išvengti ligų, kurios sklando ore. Tinkamai rankų priežiūrai reikalinga speciali įranga kaip kad rankų džiovintuvai ir tuo pačiu žinios, kuris padeda užsitikrinti, kad jokie virusai Jums nebus baisūs.

Pateiksime svarbiausias gaires ir tikimės, kad tai padės Jums kasdien džiaugtis nuostabiomis rankomis, kurios neprisidės prie viruso sklaidos.

RANKŲ PLOVIMAS

Rankų plovimas turi trukti iki poros minučių. Blogiausia, kai plaunama labai greitai, nepasiekiamosios vietos, kur dažniausiai labiausiai ir kaupiasi nešvarumai, juolab, kur kaupiasi mikroorganizmai, kurie sukelia įvairias ligas. Plaunant rankas labai svarbus kruopštumas, kadangi tokiu atveju pašalinsite viską ką reikia pašalinti.

DžiovintuvasRANKŲ DŽIOVINIMAS

Rankų džiovintuvai vis dažniau perkami ir namams, kadangi jie padeda taupyti laiką ir tuo pačiu užtikrinti, kad bet kokie nešvarumai bus išdžiovinti, vanduo maksimaliai pašalintas. Kadangi tokios sistemos kainos vis labiau krenta – žmonės perka juos savo vonios kambariams, tualetams. Atrodo puikiai, juolab, kuria stilių.

RANKŲ DRĖKINIMAS

Žinoma, rankų džiovinimas dažniausiai prisideda prie kur kas sausesnės odos, tad taip pat labai svarbu, kad būtų drėkinamos rankos. Tam geriausiai tinka specialūs kremai bei aliejai, kuriuos yra geriausia naudoti po to, kai rankos yra nuplaunamos ir išdžiovinamos. Kuo dažniau naudosite – tuo Jūsų rankos bus gražesnės ir tuo pačiu oda elastingesnė.

RANKŲ DEZINFEKAVIMAS

Galiausiai, virusų metu reikia kuo daugiau dėmesio skirti rankų dezinfekcijai, kadangi tik tokiu atveju pašalinsite mikroorganizmus, kurie gali sukelti įvairias ligas. Nepamirškite, kad dezinfekavimo priemonės taip pat prisideda prie kur kas didesnio rankų džiovinimo, tad šiuo atveju papildomai naudoti drėkinančias priemones yra būtina.

Štai taip paprastai Jūsų rankos ne tik visada puikiai atrodys, tačiau taip pat ir sėkmingai išvengsite bet kokių galimų virusų, kurie sukelia ligas. Svarbiausia kuo daugiau dėmesio sau skirti ir tuo pačiu rūpintis ne tik savimi, tačiau ir kitais. Visa tai garantuoja, kad sirgsite rečiau ir atrodysite puikiai.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *