Kvepalų magija šių laikų visuomenėje

Kvepalų magija šių laikų visuomenėje

Nuostabus aromatas gali paprastą dieną padaryti kur kas ypatingesne. Ne veltui žmonės moka labai didelius pinigus, kad tik galėtų mėgautis nuostabiu aromatu, kuris suteikia jiems tik teigiamas emocijas. Juk tiek vyriški kvepalai, tiek ir tie, kurie skirti moterims yra labai įvairūs, tad kiekvienas gali rasti variantą, kuris jiems labiausiai patinka.

Svarbiausia skirti dėmesio smulkmenoms ir tuo pačiu suprasti, kad malonus aromatas atsiperka, kadangi jis gali net ir niūrias dienas padaryti kur kas ypatingesnėmis.

Tinkamo aromato pasirinkimas

Dolce GabbanaPradėsime nuo to, kad pirmiausia reikia rasti tą aromatą, kuris būtent Jums kelia teigiamas emocijas. Šiuo metu kvapų pasirinkimas yra labai platus, tad ieškantys dažniausiai išbando labai daug galimybių, kol randa tą variantą, kuris jiems labiausiai tinka.

Renkantis reikia žiūrėti ne tik į madas, kurios kinta, tačiau į savus poreikius, kurie yra pats svarbiausias aspektas renkantis. Juk kol vieni geriausiai jaučiasi tada, kai kvepia labai saldžiai, kadangi šis aromatas yra siejamas su moteriškumu, tai tarpu kitiems labiausiai patinka gaiva, kuri dažniausiai vadinama neutraliu aromatu.

Saikingas kvepalų naudojimas

Taip pat reikia nepamiršti, kad per didelis kvepalų kiekis ant kūno yra toks pat blogas dalykas kaip kad ir pigus aromatas, kuris dažniausiai kelia neigiamas emocijas. Net ir tokiu atveju, kai atrodo, kad pats nejaučiate aromato – nereiškia, kad nejaučia ir kiti. Paprasčiausiai žmogus pats prie to kvapo įpranta. O jeigu pirksite geros kokybės kvepalus – jis tikrai ilgai puoš kūną ir tuo pačiu jų nejusite, tačiau jus kiti.

Kvepalai pagal etiketą

Rinkitės tokius kvepalus, kurie atitinka ne tik Jūsų, tačiau ir aplinkos poreikius. Ne veltui dažniausiai daugelis namuose turi bent jau kelis skirtingus aromatus. Vieni labiausiai tinka ir patinka darbo vietoje, kadangi jie yra neutralūs, tuo tarpu kiti dažniausiai pasirenkami vakarėliams, kadangi kelia geidulį arba net yra ir su feromonais. Svarbiausia rasti tinkamus, tokius, kurie patinka Jums, tačiau nepamiršti, kad kvepalai negali kelti neigiamų emocijų ir tiems žmonėms, kurie yra aplink Jus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *