Kokiais būdais moterys siekia išsaugoti jaunystę

Kokiais būdais moterys siekia išsaugoti jaunystę

Išsaugoti jaunystę trokšta ne viena moteris, todėl atitinkamai maitinasi, naudoja tokius papildus kaip hialurono rūgštis, sportuoja, vengia saulės spindulių ir daro daug kitų dalykų. Paklausėme keleto moterų, kokiais būdais jos stengiasi išsaugoti savo jaunystę.

Vartoja papildus

Hialuronas visiemsVilma sako, kad ją domina hialurono rūgštis, natūralus papildas, kurio žinoma yra ir mūsų organizme, jis atsakingas už drėgmės palaikymą. Šiuo metu moteris dar tik bando papildą ir rezultatų pasakyti negali, tačiau vien žinojimas, kad stengiesi ir kažką darai dėl to savo grožio bei jaunystės išsaugojimo, verčia džiaugtis ir tikėtis, kad greitu metu bus galima džiaugtis jaunyste ar bent sustojusiu laiku veide, o ne intensyviu senėjimu. Tiesa, Vilmai dar tik šiek tiek virš trisdešimt, tad oda dar nėra labai nualinta. Tai geras laikas, kada galima stengtis atkurti odos drėgmę bei elastingumą be drastiškų priemonių, pasitelkiant kažką tokio natūralaus.

Atlieka chirurgines procedūras

Kalbant apie radikalias priemones, tai yra chirurgija. Kai kas leidžiasi į raukšles dar tą patį hialiuroną, kitoms jau reikia botulino injekcijų. Dar kitos patempia, pakelia odą ir daro panašias procedūras. Visa tai efektyviai padeda, jeigu nepersistengiama, tačiau reikia vengti tokios priklausomybės. Visi puikiai žinome užsienio žvaigždžių pavyzdžius, kuomet moterys persistengia su operacijomis ir plastinė chirurgija galiausiai iš jų padaro nebeatpažįstamus žmones, panašius net į kažkokius panteros tipo gyvūnus.

Geria daugiau vandens, sveikai maitinasi, sportuoja

Paprasčiausias būdas stengtis dėl savo sveikatos ir gražios odos, ir tai, ką reikėtų daryti visais atvejais, net jeigu imatės ir papildomų priemonių, tai gerti daug vandens, sveikai maitintis, vartoti daug daržovių ir sportuoti. Vieno sporto klubo trenerė sako, kad tai yra labai svarbu. Ir akivaizdžiai matosi, kuomet žmonės sportuoja, kuomet rūpinasi savimi, geria vandenį, valgo daržoves, o kada to nedaro. Viskas matosi veide, kūne, ir jokia kosmetika to nepaslėpsi. Taip pat daržoves ir vaisius įvardina kaip labai svarbų dalyką, kadangi šiame maiste yra antioksidantų, kurie yra natūrali apsauga mūsų odos elastingumui ir visai kūno fizinei sveikatai.

Naudoja išorinio vartojimo kremus, kaukes

Vengia saulės ir naudoja apsaugas nuo jos kremų pavidalu – taip irgi daug kas daro. Taip pat kai kurios moterys (iš tiesų – nemaža dalis) tiesiog vartoja įvairius drėkinamuosius ir maitinamuosius kremus. Išoriniam vartojimui pasitelkiami ir veido kremai, ir kaukės, aliejukai, tonikai ir pan.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *