Kuo investuotojams patraukli Palanga

Kuo investuotojams patraukli Palanga

Pastaruoju metu visa NT rinka vis dar išgyvena tiek pasaulyje, tiek Lietuvoje pagyvėjimą ir perspektyviose zonose vyksta statybos, investuojama į naujus pastatus. Tad ir gyvenamųjų namų statyba Palangoje yra vienas iš investuotojams aktualių dalykų. Kuo ši vieta tokia ypatinga ir patraukli investuotojams?

Turi istoriją ir kultūrinius sluoksnius

Namai PalangojeVisų pirma, naujas būstas Kunigiškėse Palangoje – tai skirtingi dalykai. Kunigiškės irgi yra kurortas, tačiau būtent Palanga yra ta vieta, kuri turi savo aiškią, konkrečią istoriją ir istorinius sluoksnius. Čia būta ir grafų Tiškevičių, ir karo istorijų, ir pirmųjų genčių gyvenviečių kapinynų. Palanga yra miestas, o miestas yra ne vieta, kur pristatoma daugiabučių, o vieta, kurioje jau yra daug prabėgusių gyvenimų, ir gali verstis istorijos puslapiai.

Populiariausias kurortas vasarą tarp lietuvių

Kita strateginė priežastis, kodėl verta investuoti būtent į Palangą – tai, kad čia yra tiesiog populiariausias Lietuvoje kurortas vasaros metu. Ir tik čia, būtent čia jūs galite rasti tiek daug vasariškai nusiteikusių poilsiautojų. O ten, kur vasarą didžiausias turizmas, ten ir didžiausi pinigai. Ten galima labai normaliai išgyventi, pragyventi. Taigi, šis kurortas tikrai turi daug kortų savo rankose. Nors žmonės mėgsta apsilankyti ir Druskininkuose, Birštone, Trakuose, Anykščiuose, tačiau poilsiautojų kelionė prie jūros vis tiek būna jų metų kelionė. Keliaujama įvairiais mėnesiais, populiariausi yra liepa ir rugpjūtis.

Geras susisiekimas vandeniu, oru, sausuma

Į Palangą galima atvykti sausumos keliais, kurie yra puikiai išvystyti. Iš didžiųjų miestų Palangą galima nesunkiai pasiekti automagristralėmis. Taip pat jau keleta metų atnaujintas vėl veikia Palangos oro uostas, taigi, galima kelionę labai sutrumpinti ir tiesiog keliauti lėktuvu. Be to, galima vykti ir laivais, kruizais, keltais, ypač, jeigu domina kompleksinė kelionė ir iki, pvz., Rygos.

Atvyksta daug užsieniečių

Investicijos sėkmę prognozuoja ir tai, kad čia atvyksta ir daug investuotojų ir turistų iš užsienio. Taigi, tai, ką šį sykį leisite sau Palangoje investicijai, vėliau atsipirks ne tik iš lietuvių, bet ir iš užsieniečių kišenių. Palangoje mėgsta atostogauti latviai, rusai, baltarusiai, lenkai, vokiečiai.

Neturi sau lygių konkurentų

Yra ir miestas, ir infrastruktūra, ir pramogos, ir gamta – viskas, ko reikia geram poilsiui ir gerai kurortinio miesto plėtrai. Tad galima drąsiai teigti, jog Palanga tiesiog neturi sau lygių konkurentų turizmo srityje Lietuvoje, ir dėl to investuotojai gali saugiai ten užsiimti naujų butų statybomis.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *