Laiku pakeistas autobuso stiklas padės išvengti nelaimės

Laiku pakeistas autobuso stiklas padės išvengti nelaimės

AGN stiklaiKokybiškas, tvarkingas, pažeidimų ir įbrėžimų neturintis autobuso stiklas yra vienas svarbiausių faktorių, užtikrinančių vairuotojo komfortą, jo paties, keleivių ir visų eismo dalyvių saugumą. Galiausiai, tvarkingas priekinis stiklas yra svarbus kėbulo tvirtinimo elementas. AGN stiklai veikla orientuota į transporto priemonių stiklų kokybę. Patyrę įmonės darbuotojai atlieka stiklų keitimo, remonto ir įtrūkimo stabdymo paslaugas, užtikrina greitą, tikslų ir kokybišką darbą.

Kodėl svarbu laiku pakeisti autobuso stiklą?

Praktika rodo, kad priekinis autobuso stiklas dažniausiai pažeidžiamas dėl kelyje pasitaikančių ir į stiklą skriejančių akmenukų, didelio dulkių srauto. Tiesa, nors šoniniai autobuso stiklai yra kiek labiau apsaugoti nuo išorinių elementų, tačiau ilgos eksploatacijos metu jie taip pat neišvengiamai pažeidžiami ir laikui bėgant reikalauja remonto darbų. Važiuoti su pažeistu stiklu nerekomenduojama – tai kelia realų pavojų, kadangi vairuotojo matomumas tampa gerokai prastesnis, be to, akių lygyje esantys pažeidimai nukreipia vairuojančio žmogaus dėmesį, todėl sunkiau įvertinti situaciją kelyje. Dar viena problema yra tai, kad net ir menkiausias pažeidimas laikui bėgant gali plėstis ir apimti vis didesnį stiklo plotą, todėl negalima ignoruoti net ir mažo įtrūkimo.

Kaip vyksta priekinio autobuso stiklo keitimas?

Priekinio autobuso stiklo keitimas susideda iš kelių etapų. Visų pirma, nuimami stiklo valytuvai ir apdailos elementai, tuomet atsargiai išmontuojamas senas stiklas. Autobuso kėbulas kruopščiai išvalomas nuo purvo, dulkių, likusių klijų, jei reikia, šalinama ir atsiradusi korozija. Kitas darbas – kėbulo ir naujojo stiklo paruošimas klijavimui pagal gamintojo technologinius reikalavimus. Paskutiniame etape atliekami stiklo klijavimo darbai, formuojamos klijų siūlės, atgal sudedami stiklo valytuvai ir apdailos elementai.

Kokybę užtikrins profesionalai

Svarbu žinoti, kad autobusų stiklų keitimas reikalauja ne tik specialisto žinių ir patirties, bet ir specialiai tam pritaikytos patalpos, taisyklių ir stiklo keitimo proceso technologinių reikalavimų laikymosi. Kalbant trumpai, transporto priemonių stiklų keitimas priklauso nuo dviejų pagrindinių sudedamųjų dalių: meistrų profesionalumo ir naudojamos įrangos. Darbų kokybę gali užtikrinti kvalifikuoti AGN stiklų meistrai – keičiame stiklus autobusams, sunkvežimiams ir automobiliams, teikiame ne tik stiklų keitimo, bet ir stiklų remonto, stiklo paketų restauravimo, poliravimo ir kitas paslaugas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *