Misija: būstas senamiestyje

Misija: būstas senamiestyje

Būstas senamiestyjeVilniuje įsigyti būstą senamiestyje norėtų kiekvienas ten gyvenantis žmogus. Juk senamiesti s- pati geriausia vieta, kuri niekada nebus pigi. Tai visada liks kaip investicija ateities kartoms, nes istorinis sluoksnis yra labai svarbus ir jis lemia tam tikros vietos erdvę. Kaip ir kokį būstą galima įsigyti senamiestyje?

Komfortabiliam gyvenimui – naujos statybos namuose netoliese

Jeigu būstas senamiestyje perkamas savo poreikiams, savo patogiam gyvenimui, tuomet tą daryti reikėtų itin atsakingai. Pagalvoti, ko jūs norėsite kasdien. Kas jums bus svarbu kiekvieną dieną. Kaip ir visi žmonės, norėsite bent šiek tiek ramybės naktį. Norėsite turėti, kur pasistatyti automobilį. O ir leisti vaikams laisvai palakstyti netoliese. Dar šiek tiek erdvė sau, augintiniams. Geriausiai tokius poreikius atitiktų būstai, statomi netoliese senamiesčio, pavyzdžiui Paupyje, Užupyje. Senamiestis pasiekiamas per kelias minutes, o naujo būsto privalumų labai daug. Visų pirma, pats statinys yra puikios būklės ir nereikia kažko taisyti, vos atsikrausčius. Antra, ten šiek tiek mažiau ankšta ir galima išsitekti kur kas paprasčiau.

Brangus pirkinys ir išlaikymas: senuose senamiesčio pastatuose

Tiems, kas labiausiai trokšta senovės ir autentikos, verta pirkti būstą pačiame senamiestyje. Tačiau turite kai ką sužinoti prieš perkant, kad vėliau tai nestebintų. Vertėtų būti milijonieriumi, kad galėtumėte būti tokio būsto savininkais. Bet kokios rekonstrukcijos, pertvarkos tokiame bute būtų tikrai labai ilgas ir brangus procesas, viską derinat su paveldosaugos specialistais. Taip pat reikėtų pasakyti, kad tokiuose pastatuose daug ką teks remontuoti, nes viskas sena ir nusidėvėję. O kai kurie dalykai liks tiesiog jums priprasti, kai kurie defektai, tokie kaip pelėsis, kurio galbūt neis pašalinti.

Investiciniai objektai: rūsiai, palėpės, transformatorinės

Kai kurie įžvalgūs investuotojai gali galvoti ir apie investicinių objektų darymą. Tokių kaip rūsių, palėpių ar transformatorinių. Paprastai tokios patalpos nuperkamos labai pigiai, tačiau pirkėjas jau iš anksto būna numatęs, ką įmanoma būtų ten padaryti. Vėliau vyksta leidimų paieškos, ir specialieji darbai. Galiausiai, po labai ilgų procesų, toks būstas yra įrengiamas ir turi neregėto aukštumo kainą. Ar tai būtų jau tada gyvenamasis būstas, ar komercinės paskirties patalpos.

Pirkimo būdai

Norint pirkti būstą senamiestyje, galima eiti keliais keliais. Pigiausia būtų dalyvauti aukcionuose, tačiau ten ir labai daug rizikos. Įprasta yra ieškoti buto skelbimuose. O gudru būtų iškart pasidomėti naujais NT projektais ir kažko iš ten siekti.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *