Pigus sutelktinis finansavimas iš žmonių

Pigus sutelktinis finansavimas iš žmonių

Ar esate girdėję apie tai, kas yra sutelktinis finansavimas? O galbūt iki šiol paskolomis ir kitomis finansinėmis paslaugomis jums apskritai nebuvo tekę domėtis, nes jūs buvote labai skeptiškai nusiteikę bet kokių finansinių įsipareigojimų atžvilgiu? Tačiau akivaizdu, kad tikrai nei vienas iš mūsų niekuomet negalime žinoti su kokiomis sudėtingomis situacijomis mums gali tekti susidurti rytoj. Jei šiandien jaučiamės pakankamai tvirtai ir užtikrintai dėl savo pajamų ir santaupų, tai rytoj galime susidurti su labai dideliais sunkumais, kurių sprendimui mums gali prireikti paskolos. Todėl jei vis dėl to jums šiuo metu teko susidurti su didelėm ir nenumatytom problemom, kurios susijusios su pinigais, turbūt svarstote apie paskolą? Jei taip, tuomet pagalvokite, galbūt jums galėtų pagelbėti sutelktinis finansavimas, kuris jau ne vienerius metu sulaukia labai didelio vartotojų susidomėjimo. Taigi, kur geriau ieškoti paskolos nei pas tokius pat žmones, kaip ir jūs? Būtent pigios paskolos iš žmonių šiandien yra populiariausios tarp visų paskolų, kurias siūlo kredito davėjai.

PaskolosKlausite kodėl jos tokios populiarios? Visų pirma paskolos iš žmonių yra išduodamos šiuolaikinėse tarpusavio skolinimo platformose. Tai reiškia, kad tokiu atveju paskolas žmonėms suteikia ne oficialūs kreditoriai, o kiti žmonės, kurie turi savo santaupų ir nori jas investuoti į paskolų suteikimą. Būtent dėl šios priežasties sutelktinis finansavimas dar kitaip yra vadinamas paskolomis žmonės žmonėms. Toks skolinimo būdas atsirado Didžiojoje Britanijoje, tačiau, kadangi jis yra labai efektyvus, tarpusavio skolinimo platformos netruko išpopuliarėti ir visame pasaulyje, ne išimtis ir Lietuva. Taigi, šiomis dienomis vartojimo ir greitųjų kreditų rinkoje mes galime matyti ne vieną tarpusavio skolinimo platformą, kurioje fiziniai asmenys suteikia įvairaus dydžio paskolas.

Be abejo, jei jūs norėsite gauti paskolą, taip pat atminkite, kad visų pirma bus įvertintas jūsų mokumas. Be jo skolinimo platformos savininkai įvertins ir kitus kriterijus ir tik jei juos atitiksite, jūsų paraiška paskolai gauti bus perduoda žmonėms, kurie į ją turės galimybę investuoti. Tai reiškia, kad jūs turėtumėte atitikti visus taikomus reikalavimus. Nors tarpusavio skolinimo platformos nėra kreditoriai, jie atlieka administracines funkcijas ir viena iš tokių svarbių funkcijų yra jau minėtas vartotojų mokumo vertinimas. Todėl jei žmogus yra mokus, jis gali būti įtrauktas į tarpusavio skolinimo platformoje paskolų prašančių fizinių asmenų sąrašą, tikėdamasis gauti norimo dydžio paskolą, kurią suteiktų skirtingi fiziniai asmenys, tokiose tarpusavio skolinimo platformose vadinami investuotojais. Taigi, kaip matote, šiomis dienomis yra nemažai pasirinkimų, kuriais galima pasinaudoti, jei norima gauti paskolą.

Bet nereikėtų susipainioti ir galvoti, kad paskolos iš žmonių yra identiškos greitiems kreditams internetu, kuriuos visur reklamuoja ir kuriuos gauti yra paprasta. Tai nėra eilinės paskolos per 15 minučių: paskolos paraiškos patvirtinimo gali reikėti palaukti net kelias dienas, o pats aukcionas gali užtrukti dar ilgiau, todėl pinigų tą pačią dieną ar juolab paskolos per 15 minučių tikrai nesitikėkite. Žmonės skolina kiek kitaip.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *