Paslaugos, kuriomis turite pasinaudoti autoservise

Paslaugos, kuriomis turite pasinaudoti autoservise

AutodraivasTinkama transporto priemonės priežiūra gali garantuoti, kad mašina ne tik kad neges, tačiau visada veiks funkcionaliai, juolab, garantuos saugų buvimą kelyje. O saugumas – kiekvieno iš mūsų prioritetas. Tiek savo saugumas, tiek keleivių, galiausiai, kiekvieno dalyvio, kuris yra kelyje.

Jeigu rūpinatės savo transporto priemone – tokiu atveju siūlome apsilankyti https://autodraivas.lt/. Tai vieta, kur Jūsų mašina pilnai bus pasirūpinta nuo a iki ž.

O kokios paslaugos yra pačios reikalingiausios?

  • Kompiuterinė diagnostika

Žinoma, tai bene pats pirmas dalykas, kurį reikia atlikti pasiekus servisą. Įranga padeda rasti gedimus labai greitai, o profesionalūs meistrai tuomet pateikia rekomendacijas – kaip tuos gedimus galima būtų greitai pašalinti, kad mašina vėl būtų funkcionali.

  • Ratų montavimo paslauga

Geriausia darbus palikti specialistams, kadangi viskas tik atrodo paprasta. Deja, praktikoje tenka susidurti su mašinomis, kurios į avariją patenka būtent todėl, kad ratai buvo netinkamai sumontuoti. Su gera komanda, kuri ne tik montuoja, tačiau ir padeda rasti tinkamiausius ratus – taip nenutiks.

  • Ratų balansavimas

Judame toliau ir taip pat renkamės ratų balansavimo paslaugas. Kai kurie galvoja, kad šia paslauga reikia pasinaudoti tik tada, kai mašina yra po avarijos. Tai nėra visiškai tikslu. Geriausia – po kiekvieno ratų permontavimo arba reguliariai. Juk tai – saugumo garantija, kuri turėtų būti svarbi kiekvienam iš mūsų.

  • Žibintų reguliavimas

Geras matomumas kelyje yra būtinas. O kadangi Lietuvoje tamsusis metų laikas yra ilgesnis nei šviesusis, natūralu, kad tik gerai subalansavus žibintus žmogus gali būti ramus, kad kelionės bus visiškai saugios. Juk geras matomumas turi būti ypatingai geras tamsiuoju paros metu bei tada, kai oras labai prastas. Su gerais žibintais – viskas yra įmanoma.

  • Stabdžių remontas

Apie jų reguliarų tikrinimą bei svarbą net nereikia galvoti, kadangi visi puikiai supranta, kad tinkamai funkcionuojantys stabdžiai gali garantuoti saugumą kelyje. Juos reikia patikrinti reguliariai. Tuomet galite būti ramus, kad niekada neatsiras didelių gedimų.

  • Tepalų keitimas

Be tinkamų tepalų Jūsų transporto priemonė paprasčiausiai nebus funkcionali. Dažniausiai tepalai tikrinami kiekvienos patikros metu, tad siūlome reguliariai lankytis servise, kad pavyktų išvengti bet kokių galimų gedimų kelyje. Juk tepalo trūkumas tikrai sukelia rimtus gedimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *