Riebalų nusiurbimas – spendimas probleminėms vietoms

Riebalų nusiurbimas – spendimas probleminėms vietoms

Kai kurių riebalų sankaupų yra be galo sunku atsikratyti, nepriklausomai nuo to kiek pastangų įdedama. Kartais probleminės vietos gali būti paveldimos, tuomet net ir labai griežta mityba ar didelis fizinis krūvis nepadeda. Net jei ir kūno masė nebūna didelė, sankaupos šlaunų ar pilvo srityse gali labai išsiryškinti ir niekaip nepasiduoti ilgoms treniruotėms. Tokiais atvejais gelbsti tik plastikos chirurgas ir operacija, kai atliekamas pilvo riebalų šalinimas. Žinoma, problemine vieta gali būti nebūtinai pilvas, bet ir rankos, klubai, šlaunys. Neproporcingos formos gali labai erzinti, paveikti pasitikėjimą savimi ir iššaukti psichologines problemas.

Pilvo riebalų šalinimasRiebalų nusiurbimas tikrai nėra svorio atsikratymo priemonė, nes žmonėms, kurie yra nutukę, turi didelį antsvorį tikrai ji nėra atliekama. Tai labiau kūno kontūravimo priemonė, kai reikia panaikinti užsispyrusias riebalų sankaupas ar šiek tiek proporcingiau padėlioti kūno formas. Žinoma, prieš operacijas būtinos konsultacijos, kurių metu įvertinami galimi rezultatai, eiga, gydymas ir panašiai.

Bene dažniausi atvejai, kai reikalingas pilvo riebalų šalinimas yra po gimdymo. Moterys labai dažnai tuomet praranda pasitikėjimą savimi, nes nebebūna patenkintos savo formomis. Kadangi dažnai ant pilvo lieka perteklinė oda, o su jomis kartu ir labai sunkiai įveikiamos riebalų sankaupos, kombinuojamos dvi plastinės operacijos. Atliekamas riebalų nusiurbimas ir pilvo plastika, kai pašalinama likusi oda. Taip pat kartais kombinuojamas ir krūtinės pakėlimas arba didinimas, kuris leidžia atgauti buvusias krūtų formas. Galvojantiems apie plastinę operaciją, pakonsultuos https://plastikoschirurgas.lt/.

Labai svarbu žinoti, jog operacija atliekama tik gera sveikata pasižymintiems asmenims, todėl prieš tokio tipo operacijas tenka įvertinti savo būklę ir pasitarti su gydytoju. Po operacijos būtina save prižiūrėti, derinti mitybą, sportą. Taip išlaikomi geriausi rezultatai, o riebalų sankaupos nebesugrįžta. Je pasiryšite operacijai, taip pat svarbu susipažinti su operacijos eiga ir, žinoma, pooperaciniu laikotarpiu. Taip išvengiama komplikacijų ir kitų nesklandumų, kurie gali kilti dėl prasto prisižiūrėjimo.

Verta žinoti, jog kartais ir nusiurbus riebalus prireikia odos pertekliaus šalinimo, nes ne visada oda susitraukia. Taip pat po operacijos tenka nešioti kompresinius drabužius apie tris ar keturias savaites.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *