Vaikai žaidžia seklius

Vaikai žaidžia seklius

Įsivaizduokite, kad maži vaikai žaidžia, kad jie yra sekliai, nors net nežino, kas yra blakiu detektorius ar kita moderni sekimo įranga. Tačiau daug yra apie tai girdėję, matę ir netgi nemažai skaitę. Žaisti seklius ir detektyvus – tai tikrai labai įdomus žaidimas.

Apsirengia kaip Šerlokas Holmsas

Šnipinėjimo įrangaTaigi, tik pažvelkime į https://www.spy24.lt sekliams paruoštą sekimo įrangą. Ko ten tik nėra? Vaikai, žaisdami, kad yra sekliai, turbūt irgi bandys kažką iš ten nukopijuoti. Bet pirmiausia jie galbūt kopijuos būtent drabužius, aprangą, juk per išvaizdą ir aprangą mes labai daug bandome suprasti, suvokti pasaulio, net, kuomet tai interpretuojame klaidingai. Taigi, pasidairius į tokias vietas, galima pamatyti, kad iš tiesų sekliai nevaikšto apsirengę kažkokiais išskirtiniais kostiumais. Tačiau vaikai, žaisdami, kad yra sekliai, bandys galbūt rengtis taip, kaip atrodė Šerlokas Homsas, jaunesniems pažįstamas iš filmų, o vyresniajai kartai – tikrosios Artūro Konado Doilio knygos, tapusios pasaulyje beprotiškai populiaria. Taigi, apsirengti kaip Šerlokas gali ne vienas, ir tai gali tapti geru dalyku, vaikams labai žadinančiu vaizduotę. Jie gal pasiims didelį tėčio lietpaltį, senelio beretę, o iš medžio šakos pasidarys pypkę ir galės žaisti tokius žaidimus.

Pasidaro netikrą klausymo įrangą

Taip pat vaikai norės turėti ir savo pasiklausymo įrangą. Taigi, jie ją pasidarys senu klasikiniu būdu – su puodeliais ir į juos įkištais siūlais. Šie žaidimai buvo populiarūs tiek 90 – aisiais, tiek dar senesniais laikais, taip būdavo imituojamas ir laidinis telefonas. Jeigu vaikai auklėjami senoviniais būdais, galbūt tėvai patys vaikučiams pasiūlys pasidaryti kažką tokio senoviško ir neįprasto.

Imituoja filmavimo kameras

Vaikams norėsis ir turėti savo filmavimo slaptas kameras. Jeigu tai vaikai, kurie auga su išmaniaisiais telefonais, tai jie tas kameras ir turės. O jeigu tai vaikai, kurie gyvena senoviniais ritmais, tai jie tas kameras galės pasidaryti kad ir iš kartono ar popieriaus.

Klausosi svetimų pokalbių

Mažieji sekliai, norėdami būti tikrais sekliais, bandys klausytis svetimų pokalbių. Kad ir kas tai būtų per pokalbiai: tėvai kalbėsis kambaryje, kažkas su kažkuo kalbėsis telefonu, ar kalbėsis tik įsivaizduojami žmonės. Tą veiksmą (pasiklausymą) mažieji sekliai kartais imituos prie sienos pridėję puodelį ir bandydami klausyti per jį.

Visko prisigalvoja, kopijuodami suaugusiuosius iš filmų

Galima pastebėti, kad vaikai tikrai mėgsta žaisti, kad yra suaugusieji. Kokie bus suaugusieji ir ką jiems labiausiai patiks daryti, tokie bus ir vaikai, bandantys nukopijuoti didesnius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *